PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843952}

Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
7,5 10 936
ocen
7,5 10 1 10936
Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę
powrót do forum serialu Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Przyznam natknęłam się na podcasty o Magnocie, nigdy wcześniej i nigdy później nie widziałam tych jego filmików i wystarczył mi w tym serialu rzut kamery na leżące kotki i świadomość co się z nimi stanie. Szczerze? Nie mam pojęcia jakim cudem to nagranie podbiło internet i jakim cudem można mieć psyche do patrzenia na coś takiego. Społeczeństwo, które fascynują takie treści tworzą takich ludzi... Takie jest moje zdanie. Mówicie, że gość jest inteligentny, że układał konkretne puzzle, jak dla mnie typ robił coraz bardziej kontrowersyjne rzeczy, bo po prostu publika nie była zadowalająca, ale zwyczajnie wiedział, że jako artysta i celebrytka musi się rozwijać. Wołał o uwagę jak dziecko nawalajace głową w podłogę, a naprowadzał na swoją osobę tylko dlatego żeby w końcu być "kimś". W końcu jeśli interesujesz się kryminałami, to na pewno słyszałeś nazwisko Magnota. Cel osiągnięty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones