PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845658}

Odwilż

6,5 18 871
ocen
6,5 10 1 18871
6,7 11
ocen krytyków
Odwilż
powrót do forum serialu Odwilż

... połowy kwestii wypowiadanej przez Karolinę Wajdę? Mam wrażenie, że ominęła zajęcia z dykcji, bo jak tylko musi coś powiedzieć szybciej albo jest to dłuższe zdanie złożone jest problem ze zrozumieniem.

Inną sprawą jest mega drewniane aktorstwo i to prawie wszystkich z pierwszoplanowego szeregu z Wajdą na czele.

villemo75

W 4 odcinku kiedy Karolina wypowiada zdania stojąc tyłem do kamery , chyba dwa razy tak było , to słowa słychać wyraźnie - jakby akurat te zdania nagrali potem w studiu.

ocenił(a) serial na 3
villemo75

Nie to po prostu Polska szkoła aktorska... mam taką teorie że oni tam mają specjalne kursy z bełkotania, a potem oglądasz filmy i masz ochotę poprosić o napisy...

Na szczęście - jest opcja z angielskim...

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Też miałem z tym problem, ale oglądając seria na HBO włączyłem napisy - na szczęście są.

ocenił(a) serial na 7
villemo75

Karolinę Wajdę? A kto to?

Bowek

Pomyliłam imię, to chyba oczywiste? Komentarz równie wartościowy jak wytykanie komuś interpunkcji.

Bowek

A tam odpowiadając na Twoje pytanie to jest córka Andrzeja Wajdy, którą znałam znacznie wcześniej i pewnie dlatego automatycznie napisałam Karolina. Usatysfakcjonowany?

ocenił(a) serial na 7
villemo75

Pytając o to "kto to" chodziło mi o związek z tym serialem, to chyba oczywiste? Komentarz równie wartościowy jak wytykanie komuś interpunkcji :)

A na poważnie to satysfakcję czerpie z zupełnie innych rzeczy. Natomiast jeśli zdarza ni się pomylić (nawet w sprawach oczywistych) to po prostu dziękuję osobie, która mi na to zwraca uwagę. Nie czuje się tym urażony ani nie widzę w tym problemu.
Sorki, że zaśmiecam "Twój temat" takimi bezwartościowymi komentarzami.
Bez odbioru.

Bowek

Nie pochlebiaj sobie, nie czuję się urażona Twoją uwagą, po prostu była kompletnie niepotrzebna, pomyłki się zdarzają a za przytyki, które je uwypuklają nie zamierzam dziękować. Potrafię jeszcze rozróżnić złośliwość od życzliwości, tu jej nie znalazłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones