PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 491
ocen
7,9 10 1 47491
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

1. Czy polska mafia naprawde wyglada jak włoska? Serial robią panowie ktorzy podobno caly czas mieli kontakt z prawdziwą mafią (dziennikarz śledczy i ktostam) i znaja realia itd. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze mafia pruszkowska to koleś w kolorowym wdzianki z pieskiem na ramieniu i tego typu szit.
2. Więckiewicz to urodzony gangster, mysle ze on nigdy juz nie zagra zadnej 'prawej' roli. CHyba sie zaczelo od roli w 'Vinci' gdzie swietnie zagral i tak juz dalej poszlo jako ten zły. Pasuje do tego.
3. Bardzo fajna muzyka, Foremniak w tych włosach wyglada dosc ciekawie, nie tak kiczowato jak w tej blond do ramion peruce ;)
4. Sytuacja - biedny policjant z chorym dzieckiem ktorego gnebi mafia vs. bogata i hedonistyczna mafia to schemat do wyrzygania juz jakkolwiek ciezko by bylo odwrotnie (z kim widz ma sympatyzować?).
5. Troche schematyczny stosunek niby starych do młodych. Ta scena mnie troche zirytowała - przyszedl ten młody gówniarz z Blacha to tam takie wielkie grube ryby mafii siedza i zamiast kolesia olać albo jako CZŁOWIEKA BLACHY (przeciez taki ktos musi byc kims kogo beda musieli jakos znac w razie wtopy na psy potem) jako tako przywitac, to oczywiscie wszyscy go gnoja jak 15 latki 12latka, kazdy mu musi cos doje*ać. Ta scena troche dla dzieci i to na minus 1 odcinkowi.

Pozdrawiam, aha, fajnie jakby na tym temacie moznaby podyskutowac o serialu.

Piszcie co Wam sie podobało w 1 odcinku a co nie!

spoxgreq

Mam pytanie odnośnie przebiegu wydarzeń w 1 odcinku. Chodzi o to czemu ta kelnerka,która została zgwałcona w lokalu "u kowala" wskazała za winowajcę Blachę? On chciał jej pomóc zdaje się.

jakuza22

Blacha chciał jej pomóc ale w ostateczności nic nie zrobił. stał tam, gapił się a kiedy kowal zamknął mu drzwi też się temu nie sprzeciwił. w zasadzie nie mógł jej pomóc bo gdyby postawił się Kowalowi to miałby kłopoty- przecież Kowal był jego bossem. Małgośka (ta kelnerka)zdenerwowała się na Blachę bo w sumie jej nie pomógł i pozwolił ją zgwałcić. przynajmniej ja tak to odbieram :)

ocenił(a) serial na 10
silence_is_the_enemy

oczywiście masz rację, jest dokładnie tak jak powiedziałaś:)

rafikens1000

tak a kto oglądał film już wie co z nią będzie i to jest wkurzające.

Anex

mnie osobiście nie przeszkadza to, że w "Odwróconych" są sceny ze "Świadka koronnego" . można się było tego spodziewać więc nie wywołało to u mnie żadnego szoku. ale masz rację- ktoś kto już widział "Świadka..." wie co się wydarzy (do tej grupy zaliczam się także ja :P ) ale mimo wszystko zamierzam dalej oglądać "Odwróconych " chociażby dla scen których nie ma w filmie oraz po to żeby wyrobić sobie opinie na temat tego serialu :)

ocenił(a) serial na 5
silence_is_the_enemy

Zgadzam się w z wypowiedzią powyżej :P Trochę głupio się ogląda jeśli w jakiejś części się wie co będzie dalej.Może potem będzie lepiej?
A tak w ogóle to Małgośka chyba nie jest kelnerką w tym barze.Ona z Blachą chyba się nie znają z tego lokalu.Ale nie jestem pewna.A tak w ogóle to tam jest mojego gimnazjum pokazane xD Znaczy było przez chwilę(wtedy kiedy Blacga odbierał córkę ze szkoły, tylko że normalnie to jest gimnazjum z liceum, a nie szkoła podstawowa :P)

silence_is_the_enemy

maja kogos odwrócic i mowili ze bedzie to sikora ... powiedza damy ci kase na leczenie dzieciaka bedziesz nam kablowal :D na bank tak bedzie :D

TOMUS_6

Gdyby tak całkiem było film skończyłby się inaczej ba nie byłoby tego filmu, bo świadek koronny by nie istniał, Sikora kryłby mafię i miał chore dziecko, ale z potrzebnymi lekami. Swoją drogą to ciekawe dlaczego taką, a nie inną chorobę ma to dziecko. Kiedyś była akcja TVN dla 5 dzieci chorych na mukowiscydozę, bo to aż tak rzadka choroba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones