PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 491
ocen
7,9 10 1 47491
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

przez tyle lat nie mógł sprzedać tego domu. Teraz dom jest wyremontowany, i "dorobił" się sąsiada, ponieważ dom który przez lata stał jako oddzielna budowla, był w zamyśle tylko połową bliźniaka. Niedawno dobudowano jego drugą część...

użytkownik usunięty
cpiotr1

Ktoś mieszka teraz w domu Masy? Czytałem trochę na temat tego domu, słyszałem, że nie mógł go sprzedać, ale nie znalazłem nic na temat, czy go sprzedał. Ciekawe, czy Masa choć raz zajrzał tam od momentu zostania koronnym. Ciekawe też jakie ma wspomnienia związane z tym miejscem. A tak przy okazji to zauważyliście zastój na forum "Odwróconych"?

ocenił(a) serial na 9

Tak dom jest zamieszkany. Przeszedł nie tak dawno remont, ale za czasów Masy wyglądał korzystniej. Czy Masa tam był w międzyczasie? Oczywiście, nie jest tajemnicą, że Masa zagląda czasami do Komorowa i Pruszkowa. Minęło jednak wiele lat i nie tak łatwo jest Go poznać (z różnych przyczyn o których nie chcę tu pisać).

użytkownik usunięty
cpiotr1

Aha, dobrze wiedzieć. Ja myślę, że każdy się może domyślać co to są za przyczyny, o których nie chcesz pisać.

ocenił(a) serial na 9

Ktoś już tu o tym wspominał. Jest wiele informacji "wypuszczanych" aby zdezorientować potencjalnych poszukiwaczy. Masa jest jednak bezpieczny, czasami zachowuje się aż zbyt zuchwale... m.innymi wizyty w okolicach Pruszkowa.
Nikt jednak Go usilnie nie szuka. Czasem jakiś "harcerzyk" próbuje węszyć ale to nie na zlecenie wrogów,a często w pogoni za sensacja itp.

użytkownik usunięty
cpiotr1

Piotrze jestem pod wrażeniem twojej wiedzy. Podobnie jak ty interesuje się Pruszkowem i sprawami z nim związanym, m. in. Masą. Skąd wiesz tyle rzeczy? Sam bym chętnie się dowiedział. A jak coś to podaj gg, będziemy mogli popolemizować na temat, który nas interesuje;)

witam Panów Hilary i cpiotr1. ja również sie interesuje tymi ludzmi, tym co pozostawili po sobie,co sie z nimi dzieje. polecam obejrzenie kilku odcinków na www.youtube.com gdzie jest pokazany dom Masy w latach świetności polskiej mafii i pózniej gdy Masa zostaje świadkiem koronnym. jest ogromna różnica w wyglądzie. z tego co wiem to były przypadki pobić i okaleczania ludzi którzy sie opiekowali tym domem. jeśli jesteście panowie zainteresowani rozmową na takie tematy to proszę o kontakt na email cyganGSI@interia.pl przeczytałem dużo książek i artykułów na ich temat,pooglądałem mnóstwo filmików o nich (prywatnych,z wakacji,biesiadowania,z zatrzymań),obecnie poszukuje książki Słowika "Skarżyłem sie grobowi". chętnie wymienię sie wiedzą z wami na ten temat. pozdrawiam X

użytkownik usunięty
cyganGSI

No miło widzieć kogoś zainteresowanego tym tematem. A nie lepiej rozmawiać za pomocą gg? Może podam swoje - 886151. Zapraszam do rozmowy, piszcie nawet, kiedy mnie nie ma. Ja wchodzę w godzinach 23- 1.

no masz racje bo po co sie wyłaniać ze społeczeństwa i rozmawiać o czym o czym inni sie boją. to jest moje gg 6486833

użytkownik usunięty
cyganGSI

Można rozmawiać i tu i na gg, bo za pomocą maila to lekko kłopotliwe.

ocenił(a) serial na 9

Panowie Hilary i CyganGSI, odezwę się do Was... Nie chcę tu wpisywać swojego nr GG, bo później odzywają się do mnie różni ludzie chętni tylko wyciągania inf.

użytkownik usunięty
cpiotr1

No więc panie Piotrze czekamy:) Pan Cygan ma znacznie większą wiedzę niż ja, więc lepiej z nim się jako pierwszym kontaktować.

ocenił(a) serial na 9
cyganGSI

ksiazke znajdziesz na allegro ,kosztuje ponad 3 paki ;]

cyganGSI

też chętnie podyskutuję
Chciałbym np. wiedzieć, który z domów na ulicy Waldemara należał do Masy, bo nie wiem.
Na google street view żadna działka przy tej ulicy nie ma basenu.

Po za tym w internecie jest bardzo mało danych na temat łódzkiej ośmiornicy. Też chciałbym co nie co się o niej dowiedzieć.

cpiotr1

Witam dziś byłem zobaczyć jak ten dom Jarosława wygląda i rzeczywiście z tego jak wyglądał gdy był pokazany w Alfabecie mafii w TVN to teraz wygląda zupełnie inaczej jest innego koloru no i to co napisał kolega Cpiotr1 ta dobudowana druga część ten bliżniak ale jest chcrakterystyczny popatrzeć na materiał filmowy no i na budynek w tej chwili znajdziemy sporo wspólnego,nie mam jakoś odwagi aby zapukać do bramy i porozmawiać z lokatorami a chętnie bym chciał,no cóż może kiedyś.

ocenił(a) serial na 9
mike_usa

Witam, ja też chciałbym zobaczyć dom Jarosława S. jednak mieszkam troche daleko. Chociaż może we wakacje się tam wybiore jak będę w Warszawie. A tak wogóle to gdzie konkretnie znajduje się ten dom ? Pozdrawiam

mathias06

Wiecie co ? A mnie zastanawia jedna rzecz ? Mały offtop :
skoro Pruszków odstrzelił tego Białorusina ktory był rezydentem rosyjskiej mafii na Warszawę to dziwię się że Rosjanie puścili im to płazem . Wątpie , czy z tej ewentualnej wojny Pruszkowscy wyszli by cało , chociaż kto wie . Ci faceci to już legendy , jakby nie patrzeć .
Fakt , o niechlubnej sławie , no ale skoro oni się nie bali podskoczyć Ruskim , to naprawdę ci panowie śmierci się nie bali .

MilesQuaritch

Ruscy nie jednokrotnie chcieli wejsć na teren Polski ale Pruszków sobie z nimi radził, to telefon do policji , lub "inne" metody. Masa mówił że mieli swoje sposoby

cpiotr1

Natomiast dom Dziada jest już wyburzony i powstało na jego działce kilka domów wielorodzinnych. Widać to Na Google Street View.

ocenił(a) serial na 9
seybr80

To zależy jeszcze o którym domu Dziada piszesz.... Na ulicy na której mieszkał Dziad prawie wszystkie domy należały do Niego, oprócz tego miał Hotel pod Częstochową i wielką rezydencję (opuszczoną) po byłym biznesmenie (z pierwszej setki Wprost) pod Warszawą.

cpiotr1

cpiotr1 możesz sie odezwac do mnie ? Chciałbym konstruktywnie porozmawiac na temat Pruszkowa. Mam tez kilka ciekawostek do powiedzenia. GG: 8569261, wchodze wieczorami wiec czekam an kontakt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones