PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 448
ocen
7,9 10 1 47448
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

II sezon

ocenił(a) serial na 9

TVN nakręci II sezon po 11 latach. W obsadzie Żmijewski i Więckiewicz, serial ma opowiadać o "Młodym Pruszkowie". Żeby tylko tego nie zepsuli bo jedynka była świetna

ocenił(a) serial na 8
hackman

Ostatnio włączyłem sobie znowu kilka odcinków . Ten serial sam się ogląda! Ciężko będzie im dorównać poziomem do pierwszej serii już nie mówię aby ją przewyższyć . O czym oni chcą to zrobić ? Może Cyga? Trzymam kciuki bo to był jedyny tak dobry serial tego typu gangsterski w PL . Mogli by zrobić więcej o Wołominie . Tam się sami siebie znaczyli a nie tylko jeden typ co jest szefem całego Wołomina .

michalkuc1993

Będzie Cyga :) Wojtek Zieliński potwierdził,że niedługo rozpoczyna zdjęcia.....

ocenił(a) serial na 10
michalkuc1993

Obejrzyj Kruka. Może nie jest to film gangsterski, a kryminalny, ale też to taka perełka ;)

ocenił(a) serial na 10
hackman

Chyba mój najlepszy polski serial bynajmniej top 3
Mam nadzieję że będzie równie dobry jak pierwszy sezon.

ocenił(a) serial na 8
hackman

Ruszyły zdjęcia . Przed chwilą leciał reportaż z planu na tvn24 i Wywiad z Więckiewiczem .

hackman

Wczoraj widziałem wywiad z Więckiewiczem w kwestii drugiego sezonu. Miałem ciary bo to jeden z najlepszych polskich seriali. Trzymam kciuki żeby tego nie zepsuli jak to często bywa w kontynuacjach. Sam Więckiewicz mówił że scenariusz jest bardzo dobry więc jest nadzieja.

ocenił(a) serial na 8
DarthMnich47

Sezon 1 był bardzo dobry a sezon 2 to będzie niewypał .

ocenił(a) serial na 8
Horus_filmweb

Ty tam wiesz...

ocenił(a) serial na 8
slumichalptp

Myliłem się , dwa pierwsze odcinki dobre są.

ocenił(a) serial na 10
DarthMnich47

Robert Więckiewicz genialny w roli Blachy,właśnie wróciłam do 1 sezonu tylko ze względu na Roberta i jestem pod wrażeniem jak genialnie zagrał.Męski,wrażliwy z cudownym głosem i uśmiechem wszystko w jednej postaci...
Ogólnie R.Więckiewicz jest wspaniałym aktorem do tego jaki On jest przystojny.Napewno obejrzę 2 sezon,mam nadzieję,że będzie równie bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 10
hackman

Po dwóch odcinkach moim zdaniem to się do jedynki nawet nie umywa. Wygląda jak jakaś telenowela tvn'u.

hackman

Niestety obawy się potwierdziły. Pierwszy sezon to absolutny majstersztyk pod każdym względem! Drugi z kolei bardzo przeciętnie, zdecydowanie poniżej oczekiwań. Z odcinka na odcinek coraz bardziej razi głównie słaba gra aktorska. Córka Sikory jako policjantka i młoda Blachowska w roli prawnika międzynarodowej sieci hoteli, do tego "vice prezes zarządu", prawa ręka Cygi, diler i kiler w jednej osobie ;) - niektóre sceny w ich wykonaniu aż bolą, że o fantazji samych twórców scenariusza nie wspomnę ;). Z kolei "stara gwardia", czyli Więckiewicz, Grabowski, Andrzej Zieliński, nawet Chabior sprawiają momentami wrażenie, jakby grali od niechcenia. Wydaje się, że jedynie Żmijewski ratuje sytuację - to zdecydowanie ten sam Sikora, co 11 lat temu. Całość ogólnie wypada jednak słabo, i to bardzo.

dolmis

>>>do tego "vice prezes zarządu", prawa ręka Cygi, diler i kiler w jednej osobie ;)<<<

hahaha dokładnie :-D Trzy chude, młodociane wymoczki z nażelowanymi kogucikami na głowie, a robią z nich wielkich bonzów na miarę jakiegoś mixu Jamesa Bonda i Simona Phoenixa :D
Normalnie "Belfer II" się kłania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones