PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 448
ocen
7,9 10 1 47448
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

UWAGA! SPOILER!

ocenił(a) serial na 8

Obejrzałem przez neta 8 odcinek Odwróconych i jestem w głębokim szoku. Dlaczego moja ulubiona postać zginęła?! Chodzi o Skalpela. Mogli zabić Kowala, czemu uśmiercono Skalpela? Jestem zły, ale mam nadzieję, że Blacha się zemści za śmierć przyjaciela.

ArriS

spodziewałam się że Skalpel zginie, ponieważ jest on odtwórcą gangstera Kiełbasy, który został zamordowany pod sklepem spożywczym pod Warszawą w 1996 r. swoją drogą podejrzewano że zleceniodawcą zabójstwa był Masa, wiec jeżeli scenarzyści "trzymaliby się " prawdy to w serialu Blacha musiałby wydać wyrok na Skalpela xD - to się nazywa "przyjaźń" w gangu :P

silence_is_the_enemy

Kiełbasa został zastrzelony w Pruszkowie w centrum miasta, często tamtędy przejeżdżam.

ocenił(a) serial na 10
ArriS

gdzie obejrzales odcinek 8? daj link jak masz to se tez obejrze pozdro:)

ocenił(a) serial na 10
mati_k_14

jak ktoś ma eNke tv to tam można też zobaczyć. Jest tak opcja VOD i nagrywają wszystkie odcinki Kryminalnych i Odwróconych no i Magde M. jak ktoś lubi. Też jestem zla, że zabili Skalpela :/ jakby nie mogli któregokolwiek innego :/ ehhh porachunki gangów :/

ocenił(a) serial na 9
ArriS

nie bede ci psuc zabawy ale jesli chcesz wiedziec kto jeszcze zginie to obejrzyj sobie alfabet mafii, glowna os wydarzen sie zgadza

ArriS

Masa i Kiełbasa najbardziej się lubili, zawsze wszędzie razem byli i sobie nie zawadzali. Mase lubił tylko Pershing poza Kiełbasą. Nawet jest to odwzorowane w serialu. Na bank masa nie zabił kiełbasy, na początku zeby wzbudzić respekt masa sam sie przyznawal ze zabil kielbase. Masa nie mial motywu...

ArriS

Masa i Kiełbasa najbardziej się lubili, zawsze wszędzie razem byli i sobie nie zawadzali. Mase lubił tylko Pershing poza Kiełbasą. Nawet jest to odwzorowane w serialu. Na bank masa nie zabił kiełbasy, na początku zeby wzbudzić respekt masa sam sie przyznawal ze zabil kielbase. Masa nie mial motywu...

ocenił(a) serial na 8
ArriS

mati-k-14 wejdź na stronę Odwróconych na Onecie i tam masz odcinki do obejrzenia!

ocenił(a) serial na 10
ArriS

Jaka ch...nia.Skalpel dead. Wsumie to bandzior, ale jednak jedna z najlepszych postaci w serialu. Szkoda.

ocenił(a) serial na 1
emule

"Masa" nie miał motywu...Haha... Dooooobre! Wielu miało, w tym i "Masa". Prawdę mówiąc... baaardzo wielu. Pamiętam sytuację z jednego miejskiego splendoru kiedy "Masa" stał pośrdoku grupki kilkudziesięciu męzczyzn i opowiadał jakies żarty... Każdy się śmiał. Kązdy. Kto bardziej tym lepiej. Kiedy "Masa" odszedł żegnały go wpatrzone w jego niecherlawe plecy kamienne twarze o zawistnych spojrzeniach. Za cenę zajęcia jego pozycji w grupie niejeden strzeliłby mu w te niecherlawe plecy. Nie ma zmiłuj.

Zbikowski

co by mu dalo odstrzelenie kielbasy? nie byl w zarzadzie... co ma do tego grupka pionkow ktorzy zazdroscili masie?

Warchlak

sam Masa mówił w "Alfabecie mafii" że przyznał się do zabójstwa Kiełbasy bo wtedy jego pozycja i prestiż w Pruszkowie wzrosły. stwierdził jednak że z tym morderstwem tak naprawdę nie miał nic wspólnego. ale motyw miał tak samo jak kilkanaście innych osób. jeżeli to jednak Masa zlecił lub zabił Kiełbasę to i tak się tego nie do wiemy bo przecież Masa jest świadkiem koronnym i oczywiste jest że sam siebie nie będzie obciążał przed policją. według mnie nie ma czegoś takiego jak "przyjaźń" w gangu. tam chodziło o wielką kasę a poza tym wówczas niektórym już się walił grunt pod nogami.

ArriS

Zobaczyłam przed chwila ten odcinek 8 i normalnie popłakałam się razem z Blachą jak zabili Skalpela bezczelni jak oni mogli to zrobić.Właśnie czekam aż mi sie ściągnie 9 odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones