PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007052}

Oferta biznesowa

Sa-nae-mat-seon
7,7 2 630
ocen
7,7 10 1 2630
Oferta biznesowa
powrót do forum serialu Oferta biznesowa

Pierwsza taka k-drama

ocenił(a) serial na 8

Do tej pory dzieliłem koreańskie seriale na dwa typy. Jedne, w których doceniałem różne rzeczy (grę aktorską, scenerię, kostiumy) ale nie byłem w stanie dotrwać i obejrzeć wszystkich odcinków (przez skupianie się na drobiazgach, ciągłe powroty fabularne do jakiegoś fragmentu opowieści - to znaczy w prawie wszystkich takie rzeczy występują, ale w niektórych trochę za dużo tego jak dla mnie), drugie to takie, w których zakochałem się bez pamięci. Ten jest inny. Obejrzałem z dużą przyjemnością, ale się nie zakochałem. Jest chyba najbardziej przypominającym zachodnie produkcje koreańskim serialem jaki widziałem.

Kurunir

A w jakich się zakochałeś?

ocenił(a) serial na 8
AraBarb

Crash Landing on You, Niezwykła Prawniczka Woo i Twenty-Five Twenty-One.

ocenił(a) serial na 5
Kurunir

Mam to samo. Obejrzałam, przyjemny ale nie zakochałam się... Zakochałam się za to w it's OK not to be ok i w descendants of the sun, ale nie w tym. I sama się zastanawiam dlaczego. Aktorzy nie mieli takiej chemii jak w tamtych? Obejrzę prawniczkę woo i 2521, dzięki za polecenie.

ocenił(a) serial na 8
dodo61

Nie ma sprawy. Dwóch wymienionych przez Ciebie też nie widziałem, więc dodam do listy. Dzięki!

ocenił(a) serial na 5
Kurunir

Polecam też Healera :)

ocenił(a) serial na 8
dodo61

Dzięki. Jestem w trakcie oglądania serialu Hometown Cha Cha Cha i też mogę polecić. Nie wiem czy się w nim zakocham, ale jest blisko. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones