PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785070}

Orville

The Orville
7,4 3 733
oceny
7,4 10 1 3733
Orville
powrót do forum serialu Orville

hahahah hahahaha Isaak jest najlepszy:D Relacje robot-człowiek nie mogły być przedstawione lepiej. Dialogi miażdżą :D

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Tak, Isaac "dał czadu":) w tym odcinku:D

nan_s

Przypomniała mi się jeszcze scena z 1 serii: practical joke by Isaac :D:D:D Padłem

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Ja najbardziej lubię ten odcinek, z I sezonu, kiedy Isaac opiekował się synami pani doktor na dzikiej planecie. Jego rozmowy z chłopcami - to także coś wspaniałego.

A ten "żart" Isacca to było naprawdę mocne:D.

nan_s

Bez wątpienia to najlepsza postać, mam nadzieję,że nie zostanie z doktorką bo jego forma jako człowieka w tym symulatorze jakoś nie bardzo mi pasuje. Ale po opowiedzeniu o planecie Issaca jest nadzieja,że wprowadzą jej wątek i może więcej takich robotów wejdzie do wspólnoty. Było by ciekawie mieć dwa roboty na pokładzie. Nadal brakuje mi Alary :(

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

SPOILERY!!!

Ja byłam BARDZO:D zaskoczona sceną w symulatorze:). Aktor fajnie zagrał - pewnie było mu miło, że może pokazać się bez stalowej maski na twarzy. Kiedy Isaac przebrał się w zwykłe ubrania - bałam się przez moment, że jego twarz robota z niebieskimi oczkami - to tylko coś w rodzaju hełmu:) i zdejmie go, w wiadomych celach:). Ale okazało się, że te symulatory na statku są dość realistyczne. Najpierw Bortus miał w nich swoje przygody:). Teraz mają je Isaac i pani doktor.

I nie wiem, jak to się dzieje - niby odcinek był zabawny - zwłaszcza, kiedy pani doktor uwodziła Isaacka i później, kiedy on ją uwiódł:). Ale później - ich problemy były takie ludzkie - i naprawdę nie było mi do śmiechu, kiedy Isaac rozmawiał z doktor po seksie i kiedy dotarło do niego jakim był palantem. A scena w deszczu - to niemal klasyka każdej komedii romantycznej:)

Czyli dla mnie - mogą się kochać i kochać - do końca serialu - bo chyba nie zniosę ich rozstania:).

nan_s

W sumie to trochę smutne bo on nadal jest robotem, tylko jego oprogramowanie zaczęło nawalać i doszedł do wniosku,że to wina rozstania więc zrobił co mógł by do niego wruciła. Bortus i jego mąż też zabawna para.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones