PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785070}

Orville

The Orville
7,4 3 730
ocen
7,4 10 1 3730
Orville
powrót do forum serialu Orville

Jeśli ktoś ceni klasycznego Star Treka, w szczególności The Next Generation, i nie ma nic przeciwko lżejszemu wydaniu ze szczyptą naprawdę głupkowatego humoru, posiadającemu jednak serce po właściwej stronie, to będzie się przy Orville bawił doskonale. Serii z pewnością posłużyłby jakiś punkt skupienia i nieco cięższe potraktowanie problmów, ale przy fontannie zadyfanego beztalencia jaką jest Discovery, to i tak niemal arcydzieło zdrowego na umyśle podejścia artystycznego.

ocenił(a) serial na 10

Dokładnie. Star Trek Discovery po takim otwarciu nie ma szans już wiarygodnie znormalnieć :)

użytkownik usunięty
Crazy_Ivan

Otwarciu? Oni w tym sezonie zdołali wydać najbardziej niedorzeczny epizod w historii tej produkcji, a to mówi wyjątkowo wiele w przypadku Discovery :D

ocenił(a) serial na 10

mówiłem raczej o początku :) a nie otwarciu sezonu kolejnego :)

użytkownik usunięty
Crazy_Ivan

Wiem o czym mówiłeś. Chodziło mi o to, że powołałes się na otwarcie i brak szans - nawet gdyby się starali - na wiarygodną poprawę. Otóz otwarcie jest już bez znaczenia. W tym sezonie, który miał - według zapowiedzi - prostować pewne sprawy i momentami wydawało się, żę próbuje, chwilę potem stworzono epizod przy którym samo otwarcie z poprzedniego sezonu, wydaje się rozsądnym serialem i ST. Po prostu Himalaje niedorzeczności i głupoty, które zmiotły jak tsunami wcześniejsze próby naprostowania. Chodzi mi o epizod "Saints of Imperfection". Zgadzam się ze znanym w klimatach youtuberem Nerdrotic'iem, że oglądając Discovery dochodzi się do wniosku, że właśnie widziało się najgorszą godzinę telewizji w życiu. Po czym... włącza sie kolejny epizod Discovery i ocena się deaktualizuje :)

ocenił(a) serial na 10

Ciekawe :) może mnie kiedyś weźmie, żeby zobaczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones