PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785070}

Orville

The Orville
7,4 3 733
oceny
7,4 10 1 3733
Orville
powrót do forum serialu Orville

Szczerze mówiąc, to bardzo zaskoczył mnie ten serial, bo nie spodziewałam się po MacFarlanie czegoś z innej beczki. Przyzwyczajona do Family Guy myślałam, że będzie ostro, z przegięciem i dużą dawką abstrakcyjnego humoru, a tymczasem Orville funduje nam ciepły serial przygodowy sf, każdy odcinek eksploruje nowe pomysły, jest całkiem angażujący, zadaje ciekawe pytania. Z każdym odcinkiem załoga Orville robi się bliższa i bardziej zgrana. Zaskakująco mało tam parodii i pastiszu odwołujących się np. do Star Treka, więcej po prostu zwykłych nawiązań i inspiracji.
Pełna recenzja:
https://www.youtube.com/watch?v=j1OW_hvQ_a0

ocenił(a) serial na 9
nynavee

To samo - pierwszy odcinek mnie rozczarował i nie oglądałem dalej, ale dobre recenzje zachęciły mnie do kontynuowania i okazało się, że serial całkiem fajny, a momentami jest genialny

ocenił(a) serial na 9
nynavee

Coś w tym jest - że w miarę oglądania - załogę statku lubi się coraz bardziej - bo są wyraziści, ludzcy, a ich problemy angażują.

Wiele można przewidzieć i wiele można się domyślić - ale fabuła nie jest nudna.

Jestem w połowie 2 sezonu - i naprawdę lubię ten serial:D.

ocenił(a) serial na 10
nynavee

Jest to co najmniej ciekawe... wszystkich można polubić. Niewiele jest takich seriali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones