PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770836}

Ostre przedmioty

Sharp Objects
7,7 51 901
ocen
7,7 10 1 51901
7,4 19
ocen krytyków
Ostre przedmioty
powrót do forum serialu Ostre przedmioty

Zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 8

Dawno nie miałam takiego zaskoczenia w serialu.Migawki po rozpoczęciu napisów końcowych rozłożyły mnie na łopatki.

ocenił(a) serial na 8
mmatusz

... Twórcy zawalili, bo Ty nie zrozumiałeś? Serio? Przecież wszystko, szczególnie w ostatnim odcinku z migawkami, jest prawie że podane na tacy jeśli uważnie się ogląda. I nie, przez przeszło 6 odcinków nie skupiano się na mało istotnych rzeczach tylko na wszystkim co ważne, by powoli docierać do prawdy. No przepraszam, ale naprawdę nie wiem, czego tu nie rozumieć i dlaczego niektórzy mają taki problem w skumaniu tego serialu. No kurde, czy niektórym potrzeba napisów końcowych z opisem i wyjaśnieniem dosłownie każdego elementu i motywu czy jak? Dobry serial pozostawia wyobraźni pole do popisu i trzeba przy nim trochę ruszyć głową, a nie jakaś łopatologia.

ocenił(a) serial na 9
ewake

zgadza się, my też wracaliśmy do tych migawek po 100 razy. Mocne!

ocenił(a) serial na 7
ewake

Szkoda, że post nie ma spoiler alertu ale skoro wszyscy duskutują to ja też dodam swoją opinię. W pierwszej scenie mamy jakiś atak na jedną z dziewczyn. Nie wiemy co dokładnie tam się dzieje jednak widzimy że Amma jest tam z koleżankami, widać jedną murzynkę. W drugiej scenie mamy siostrę a więc oczywistym jest że winna jest Amma ze względu na znaleziony ząb na końcu. No i wreszcie Amma jest kobietą w bieli a więc wraz z matką zabijała te dziewczyny. Możnaby wysunąć tezę, że matka otruła siostrę, natomiast tą drugą dziewczynę zabiła Amma. Nie rozumiem tylko dlaczego Camille wypiłą truciznę na końcu ? Nie ma to dla mnie sensu kompletnie, ponieważ wiedziała że matka otruła siostrę a później nie mogła chodzić po tej truciznie.

ocenił(a) serial na 8
Robson293

Amma zabijała w koleżankami - na dowód mamy chociażby odgryziony kawałek ucha jednej z nich.

Adora była na tyle zaburzona, że nie zdawała sobie sprawy z tego, że krzywdziła swoje dzieci. Dla niej był to wyraz troski, że mogła się nimi opiekować.

Camille wypiła truciznę dlatego, że podejrzewała o zbrodnie matkę, a widziała w jakim stanie jest jej siostra, więc chcąc ocalić Ammę przed zażyciem śmiertelnej dawki trucizny skupiła na sobie uwagę matki. Była gotowa umrzeć, żeby ocalić siostrę (poprzednią nie zdołała, bo wtedy nie wiedziała co się dzieje).
Gdy Adora skupiała się na Camille, nie podawała trucizny Ammie, więc ta zdążyła wydobrzeć.

Poza tym myślę, że wypijając truciznę Camille podświadomie chciała umrzeć i już nie cierpieć, ponieważ świadomość jakim potworem jest jej matka (gdy myślała, że Adora mordowała) ją przerosła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones