PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667686}

Oszustwo

Deception
6,3 578
ocen
6,3 10 1 578
Oszustwo
powrót do forum serialu Oszustwo

1x01

ocenił(a) serial na 5

Co sądzicie o pilocie serialu?

Jak dla mnie całkiem udany. Zachęcił mnie do dalszego oglądania, jakkolwiek już widzę, że niektóre "tajemnice" będą rozwikłane bardzo szybko tak jak Vivian jako matka mimo że można by było jeszcze pociągnąć tę sprawę jeszcze do kolejnego odcinka. Fajne zakończenie, które mnie zaciekawiło i sprawiło, że na pewno obejrzę następny epizod. Mam nadzieję, że scenarzyści nie przesadzą z fabułą, bo w mojej opinii zbytnie zagmatwanie fabuły może zabić ten serial.

pafiru

Czekam z niecierpliwością na drugi odcinek, bo pilot zaciekawił mnie. Warto zalukać :P

ocenił(a) serial na 7
adriannavcm

Tez mi sie podobal pilot. Bede dalej ogladac. Zaskoczylo mnie ze tak szybko ujawnili ze Mia jest corka Vivian.

Mother_Earth

Pilot oglądał się całkiem sprawnie, nawet pomimo pojawiających się co jakiś czas mniejszych lub większych naiwności w fabule, jak to, że wprowadzenie Joanny do tego domu przebiegło niespotykanie gładko i szybko. No ale rozumiem scenarzystów, że trzeba było jak najszybciej zawiązać interesująca akcję. Oglądając pilot nie zanudziłem się, więc z chęcią zobaczę 2. odcinek :). Za pilot 6/10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
pafiru

Czy tylko ja wyłapałem że ta stara blondynka Sophia wiedziała, że ciało znaleziono w motelu, pomimo iż
Robert nie wspomniał o tym szczególe podczas wcześniejszej rozmowy telefonicznej?
Mi ten serial nie podszedł. Oglądałem sporo kryminałów a ten jest raczej przeciętny. Fabuła bardziej skupia się na relacjach między postaciami niż na samej kwestii wyjaśnienia sprawy morderstwa/samobójstwa. Ot taki melodramat z morderstwem w tle.

użytkownik usunięty
pafiru

A mi się podobało właśnie to, że szybko wyjawiane są sekrety, mogliby rozwlec fabułę na 5 sezonów jak Mentaistę i czy na 3, jak młodzieżowe PLL, co jest męczące i skutkuje jedynie spadkiem ogólnego poziomu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones