PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627686}

Ouran High School Host Club

Ouran Kōkō Host Club
7,0 655
ocen
7,0 10 1 655
Ouran Kōkō Host Club
powrót do forum serialu Ouran Kōkō Host Club

O.o

ocenił(a) serial na 4

To anime zdecydowanie nie nadawało się do stworzenia serialu. Komuś kto był zachwycony anime, raczej słabo się spodoba to.. ;x Trochę przesadzone. Z tych anime, z których łatwo zrobić dramę, to nie robią, a z trudnych robią, i weź tu człowieku zrozum ludzi .
Drama jak każda ma też swoje plusy, aktor grający Tamakiego jest fajny, cóż w ogóle nie podobny do oryginału, ale w innej dramie dobrze się spisał i jest raczej "popularny" mogę rzec. : > Ale Ci co grali bliźniaków to masakra... tego "czegoś" nie da się określić o.O ! To było strasznie kiczowate i słabe, oraz wzdychające panie, które przychodziły to jakże miłego klubu. Wzdychanie mój kot lepiej by zagrał. Cóż może tak "surowo" oceniam dlatego, że anime mnie zachwyciło a to cóż, nie może się równać, ale na swój sposób ujdzie...

ocenił(a) serial na 5
Scarsx69

A mi się podobały obie wersje serialu. W wersji aktorskiej szczególnie chłopak grający Nekozawę dobrze się sprawił. Równocześnie z ciarkami na plecach powodował u mnie przytulaśny nastrój (chcę takiego do domu!), a także wesołości. Pozostali też moim zdaniem dobrze się sprawili. Gdzie w wersji anime strona wizualna nie była dla mnie zbyt efektowna, tu stanowił atut.

ocenił(a) serial na 4
Perenelle

Mi Japończycy średnio się podobają z wyglądu. Może w koreańskiej wersji byłoby lepiej <myśli>. Chociaż to już nie nadawałoby się pod koreańskie produkcje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones