PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721922}

Outcast: Opętanie

Outcast
6,7 5 509
ocen
6,7 10 1 5509
Outcast: Opętanie
powrót do forum serialu Outcast: Opętanie

Serial ostro pikuje w dól...

ocenił(a) serial na 7
adamus47

dokładnie

ocenił(a) serial na 9
miked1981

Ja się nie zgodzę. Dla mnie serial trzyma poziom i ma zapas ogromnego potencjału.

ocenił(a) serial na 7
Monsterq

Mi też się podoba! Ma fajny klimat, ciekawą fabułę, intrygujących bohaterów.

ocenił(a) serial na 9
konkret_filmweb

Z każdym odcinkiem co raz lepiej a zakończenie 9 jest niezłym zwrotem akcji i już się nie mogę doczekać 10 który kończy sezon :/

użytkownik usunięty
Monsterq

Moim zaniem nudy... Zmarnowany potencjał.

Monsterq

DZIWNE U MNIE DZIAŁA

adamus47

Masz rację, jestem tego samego zdania, a mimo to jestem niepoprawnym optymistą i liczę, że akcja się w końcu rozkręci i mnie porwie :D

Tango92

Ten tasiemiec ma To Coś ..liczę ,że ale.... kto wie :)

użytkownik usunięty
Tango92

Serial ma wszystkie klocki, ale nie potrafi nimi nic zbudować. Po kliku odcinkach przestałem oglądać.

adamus47

Wybacz, ale chyba zamieniłeś się z dupą na rozum, albo to ten projekt już Cię nie kręci! Kogo miał trafić w gusta to trafił i bardzo jestem zadowolony z przebiegu całej sytuacji napiętej w tym tworze. Poza tym jest to jeden z lepszych projektów o demonach, które widziałem w ostatnim współczesnym czasie. Zdecydowanie i bez kozery polecam fanom zapoznać się z propozycją jaką jest OUTCAST. ;-)

ocenił(a) serial na 4
adamus47

Zgadzam się... A już zupełnym chwytem poniżej pasa (a dla reżyserów chyba chytem brzytwy) było to, co stało się w 9 odcinku na koniec... Żeby tylko trochę podgrzać atmosferę nudnych jak flaki z olejem perypetii mieszkańców miasteczka... Jakby jeszcze Ci bohaterowie byli jakoś fajnie nakreśleni i stosunki między nimi ciekawsze... A tak... Raczej na 1 sezonie skończę. Polecam za to "Długą noc". Fajnie się zaczął i nadal jest w trakcie rozkręcania się :)

adamus47

Z każdym odcinkiem traciłam cierpliwość. Wiecznie skwaszony protagonista i narwany pastor, którego wystarczy sprowokować do bójki byle pętak to niezbyt dobre postacie. Co gorsza, wałkowano w kółko te same motywy i dialogi, i wiecznie to jękolenie głównego bohatera; już jak się pokazywał, to robiło mi się gorzej na widok jego miny. Pastor też ma nie lepszy wyraz twarzy, jakby cierpiał na permanentne zatwardzenie. Demony w postaci czarnego, latającego budyniu tandetne. Ale to wszystko nic, średnio istotne detale. Najgorsze, że praktycznie nic się tu nie działo, brak wyraźnej osi fabularnej, nie wiemy, co to za istoty i czego konkretnie chcą (obejrzałam cały sezon). Miałam naprawdę spore oczekiwania, że może klimat będzie, że ciekawy pomysł... no i guzik z pętelką.
Zdaje się, że seriale na podstawie komiksów to kaszana (wczoraj zdegustowałam się "Preacherem").

ocenił(a) serial na 10
shizonek

to nie ogladaj, mnie sie podoba :)

NightDevil

No właśnie już nie oglądam, jeden sezon mi wystarczy. :) Miłego oglądania życzę zatem.

shizonek

Wiecznie skwaszony protagonista...
Głównym bohaterem jest mężczyzna który całe życie zmaga się z ludźmi opętanymi przez demony - do tych ludzi należeli również jego najbliżsi (matka, żona, córeczka). Jaką powinien więc mieć minę twoim zdaniem? Miał być radosny, chodzić w podskokach i sypać żartami? Puknij się w głowę.

adamus47

A da się pikować w górę ?

ocenił(a) serial na 3
BenStrong

w górę to świeca a same pikowanie to może być jeszcze jako rozsadzanie roślin robiąc im większą przestrzeń lub przeszywanie ściegiem kilka warstw materiału, panie głupio mądry...

ocenił(a) serial na 5
adamus47

jestem na 8 odcinku 2 sezonu i jakoś tak nie śpieszy mi się oglądać dalej. dla mnie za bardzo się ciągnie ta akcja.

adamus47

Wszystko ok, ale czy można pikować do góry? ;-)

adamus47

http://www.filmweb.pl/serial/The+Exorcist-2016-766274
Ten serial jest znacznie lepszy, nie wiem po co FOX wypuściło dubel

adamus47

Mrok i klimat czuć od pierwszego odcinka i pomimo chwilowej stagnacji fabularnej jak dla mnie ocena 6.9 jest lekko zaniżona. O dobry serial w kategorii horroru ciężko, nie wspominając już ogólnie, że to gatunek w którym emocje buduje się stopniowo a nie "jump scare'ami" od pierwszych minut. Takich horrorów w których psychopata grasuje we wsi "Chujmiętki" i morduje wszystkich mieszkańców ja przynajmniej mam po dziurki w nosie. Mnie historia Kyle'a i wielebnego intryguje i serial w ciekawy sposób podchodzi do tematów wiary czy religii. Ocenę wystawie po 2 sezonie. Na chwilę obecną na zachętę daje 8

ocenił(a) serial na 3
adamus47

Amen!

ocenił(a) serial na 5
acidity

Serialowy Egzorcysta jest lepszy co najmniej o 2 oczka

ocenił(a) serial na 5
PabloPicasso

Zgadzam się z Tobą PabloPicasso. Wszystkim tym co są niezadowoleni z Outcasta polecam serial egzorcysta

ocenił(a) serial na 7
adamus47

Dawałem mu szanse ale ostatniego odcinka już nie dokończyłem. Flaki z olejem. Egzorcysta znacznie lepszy i zamówiono już sezon 2 :)

adamus47

Serial ma fajny klimat i mrok który wnosi coś nowego, po tych wszystkich filmach o opętaniach. Nie rozumiem tego narzekania, czasami zmiana konwencji też ma swój urok. Właśnie jestem po ostatnim odcinku 2 sezonu, mimo drobnych niedociagniec daje mocna 7 w skali 10.

ocenił(a) serial na 4
adamus47

Zgadzam się. Na początku super a potem to jakaś porażka . Przedobrzyli . Jeśli lubisz takie klimaty polecam Egzorcystę nowy serial w tym temacie .

ocenił(a) serial na 1
adamus47

Bez dwóch zdań, początkowo oceniałem go na 5-6, ale każdy kolejny odcinek to coraz większe nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones