PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777993}

Półświaty

Halfworlds
5,7 291
ocen
5,7 10 1 291
Półświaty
powrót do forum serialu Półświaty

temat na serial ciekawy, ktos cos ?

ocenił(a) serial na 6
11lopez

to będzie raczej dobry serial a ocena jest mocno zaniżona

ocenił(a) serial na 5
11lopez

W HBO OD są już dwa sezony (a przynajmniej cały pierwszy, zakładki dla drugiego jeszcze nie sprawdzałem).

Odcinki są krótkie, półgodzinne, także pewnie obejrzę całość, ale pierwszy odcinek specjalnie mnie nie zachęcił. Po pierwszym odcinku wygląda to jak jakiś przeciętny dramacik gangsterski (zwłaszcza że te demony, demici wyglądają jak ludzie), tylko że z kompletnie oderwaną stylistycznie czołówką (komiksowe kadry podczas których narrator objaśnia mitologię serialu - więcej informacji i akcji podano w czołówce niż w całym pierwszym odcinku). Może jeszcze zaskoczy.

ocenił(a) serial na 8
11lopez

Oglądałam oba sezony, dla mnie dobre, ale rzeczywiście akcja wolno się rozwija - trzeba to lubić, tak samo jak mity. W kolejnych odcinkach trochę więcej walki, intryg. Scenografia oszczędna, małe, ciemne uliczki ze sklepikami. Główna bohaterka fajnie gra, faceci mi się trochę rozmywali, ale to pewnie przez moją prozopagnozję - bardziej się domyślałam, kto jest kim. No i nie ma co oczekiwać, że wszystko zostanie wyjaśnione w dwóch sezonach. Mam nadzieję, że będzie trzeci.

ocenił(a) serial na 6
Safo

Po trzech odcinkach drugiego sezonu wydaje mi się, że akcja nieco jednak przyśpieszyła. Kiedy skończyłam pierwszy sezon nie ciągnęło mnie zbyt do kolejnego, ale jak na razie zapowiada się nieźle i nie żałuję, że skusiłam się na 2.

ocenił(a) serial na 3
Maddieee

Hej, a poratuje ktoś jakimś info, gdzie oglądać? HBO zostało w domu rodzinnym, a ja niestety się wyprowadziłam i zostałam zmuszona do poszukiwania innych źródeł. ;(

Lai

kokosik

ocenił(a) serial na 8
Lai

na hbo może być do 5 kont, więc na tv czy kompie możesz się legalnie zalogować nawet mieszkając pod innym adresem.

ocenił(a) serial na 6
Safo

Czy ktoś z Was oglądał netfliksową animację "Trese"?
https://www.filmweb.pl/serial/Trese-2021-875689

Czy komentowany przez nas serial jest w podobnym stylu? Chodzi mi o warstwę fabularną, merytoryczną, klimat itp., bo po opisie zakładam, że tutaj nie ma choćby "stworów" czy jakichkolwiek demonicznych bytów.

ocenił(a) serial na 8
kondor82

Chodzi ci o opis Trese? Jak najbardziej są demony, które przejmują podziemie gangsterskie. Klimat trochę podobny, w ogóle komiksy z wysp mają podobny do siebie styl.

ocenił(a) serial na 6
Safo

Miałem na myśli opis tej produkcji, w którym sugeruje się, że owe demony aparycją nie będą odstawać od ludzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones