PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866166}
4,2 1 601
ocen
4,2 10 1 1601
Pętla
powrót do forum serialu Pętla

Ja nie pytam jakie to gówno bo scena z gościem z opier&ala psią karmę mówi sama za siebie ale pytam konkretnie czy względem filmu serialowy materiał jest w jakiś sposób dłuższy ?? Tak z reguły było z produkcjami Vegi(Paradoksalnie Botoks zyskiwał na tym najwięcej ) ale po Seansie z 25 Niewinności (tak wiem inna bajka) nie jestem już taki pewien czy to nie jest po prostu film pocięty na odcinki...

mordarg

Film 105 minut. Serial 4 x 45 minut.

ocenił(a) serial na 6
arturmik_2

Dzięki - to jednak jest różnica. Słyszałem że on celowo wypuszcza okrojone filmy żeby hajs dwukrotnie zgarnąć. To prawda myslisz ?

mordarg

Myślę że biorąc się za każdy nowy film, od razu ma zaplanowane nakręcenie większej ilości materiału pod serial. Kręci z kalkulatorem w ręku. Te jego filmy są lepsze, gorsze, ale z pewnością dochodowe. Takie popularne kino nastawione na zarobienie hajsu, a nie na zdobywanie nagród. Zupełnie nie rozumiem tego hejtu na jego filmy. Komedie romantyczne kręcone hurtowo, też są jakie są. Czy ktoś ma pretensje że są kręcone? Jest zapotrzebowanie to kręcą.

ocenił(a) serial na 6
arturmik_2

Też uważam że hejt jest przesadzony ale dla Papryka to dobrze to tylko nakręca motyw że o jego filmach się gada - źle/dobrze nie ważne jak , ważne że się gada.

mordarg

w końcu jakieś sensowne wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones