PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736614}

Pakt

7,6 45 132
oceny
7,6 10 1 45132
6,4 12
ocen krytyków
Pakt
powrót do forum serialu Pakt

jak to jest, będzie 3 sezon. Czy serial od początku planowany był na 2 sezony i drugi sezon ( którego nie widziałem ) ładnie wszystkie wątki domyka ???

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Dziwie sie, ze nikt nie dopytuje tu o 3 sezon. Jakby nie patrzec to pierwszy sezon Belfra, Watahy i Paktu, to były znakomite produkcje. Wiec jak z 3 odslona?

qyntelwoods

Tylko Paktu wlasnie nie widziałem z całej trójcy ale dwa pozostałę są świetne . Najlepsze polskie seriale od czasu Czasu Honoru : )

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Mam nadzieję, że nie będzie 3 sezonu. Drugi był robiony na siłę i nie nawiązywał do pierwszego. Tak więc wydaje mi się, że zakończyli już produkcję tego serialu i słusznie.

ocenił(a) serial na 9
looki14

Przecież z założenia nie miał nawiązywać do 1 sezonu - bo i po co? Drugi sezon był równie fajny, przyjemne political fiction w polskim wydaniu.

ocenił(a) serial na 7
DMSzch

Choćby po to by kontynuować wątki. Zakończenie 1 sezonu nic nie wyjaśniło, a w 2 sezonie było jeszcze gorsze.

DMSzch

Pierwsze 5 odcinkow pierwszego sezonu to byla petarda, 6 decydujacy byl niestety slabiutki, jakby zabraklo pomyslu. Drugi sezon juz slaby jako calosc, z jeszcze slabszym zakonczeniem. Da sie ogladac, ale do petardy to mu daleko.

ocenił(a) serial na 7
Losu7

Drugi sezon nie ma podjazdu do pierwszego. A ten Dorocinski to jest lepszy niz wszyscy detektywi razem wzięci.

ocenił(a) serial na 9
DMSzch

Jaka fikcja, jak to są realia..

DMSzch

Pierwszy sezon to był dramat psychologiczny + thriller, na dodatek nie zakończony, bo wątki nie zostały domknięte, a sezon bez pomysłu zakończony.

Sezon drugi to nagła zmiana gatunku - political fiction + thriller, w zasadzie serial zupełnie oderwany od sezonu pierwszego, zostawieni jedynie bohaterowie.

Ten serial aż prosi się, żeby zrobić sezon trzeci, który domknie wątki sezonu pierwszego, a być może i scali z nimi wątki sezonu 2. To dość karkołomne zadanie, ale przy odpowiednim poprowadzeniu mogałby wyjść bardzo dobra produkcja.

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Nie wiem o co wam chodzi z jakimś domykaniem wątków? Fajny drugi sezon w zupełnie innej fabule niż jedynka. Jak by była trójka to może być to przecież kolejna ciekawa sprawa dziennikarskiego śledztwa. Oby scenariusz był tak dobry jak w dwójce. Jedyne co mnie denerwowało to trup siał się zbyt gęsto przez co serial tracił na realizmie. Ale do przeżycia ta mała niedogność.

pabloszyderca

no jak o co chodzi z domykaniem wątków . nie widziałem drugiego sezonu więc pytam się czy jest on zamkniętą całością czy np w ostatnim epie mamy cliffganger , akcja sie urywa w pół i czekaj na odp w 3 cim. Z tąd moje pytanie o to czy wątki są pozamykane. już zrozumiałeś ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones