PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736614}

Pakt

7,6 45 120
ocen
7,6 10 1 45120
6,4 12
ocen krytyków
Pakt
powrót do forum serialu Pakt

moim zdaniem jeden z niewielu przypadków, kiedy to drugi sezon jest znacznie lepszy od pierwszego

ocenił(a) serial na 9
trinec

Zgadzam sie w 100%
drugi sezon lepszy niż pierwszy, bardziej realne wątki i bardziej trzyma w napięciu

ocenił(a) serial na 7
djpupek

Ja mam odmienne zdanie. 2 sezon może i realniejszy, ale wiele wątków niewyjaśnionych. Jakby specjalnie wplecione, aby przykuć uwagę widza, a później wątek olać bez żadnego wytłumaczenia.
2 sezon mniej spójny, a przede wszystkim już nie jest taki ciekawy.
Pierwszy sezon był mega ciekawy. Drugi sezon jest zupełnie o czym innym jakby historia z pierwszego sezonu nie miała żadnego znaczenia. Że trzyma w napięciu? no pierwszy sezon oglądało się z zapartym tchem, drugi sezon niestety używa tanich chwytów pod koniec odcinków, aby tylko obejrzeć kolejny. Niestety gdyby nie te wstawki na koniec odcinków oglądałbym ten serial do 2 odc. 2 sez. bo poziom niestety spadł, historia poszatkowana, wkradła się nuda, muzyka gorsza, nawet czołówka gorzej wyszła.
Nie mniej jako całość bardzo dobry serial. Mam nadzieje, że powstanie na podobie tego serialu jakiś inny serial tego typu, bo potencjał jest.

ocenił(a) serial na 5
trinec

Zgadzam się ale np w przypadku Belfra nie jest zupełnie na odwrót, nie zbyt mi się podobał 2 Sezon po świetnym pierwszym. Pozdrawiam i polecam.

ocenił(a) serial na 3
SCORPION60

1 sezon belfra to kompromitacja kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones