PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011856}

Pan i Pani Smith

Mr. & Mrs. Smith
6,3 2 369
ocen
6,3 10 1 2369
6,2 4
oceny krytyków
Pan i Pani Smith
powrót do forum serialu Pan i Pani Smith

Za granicą / w stanach / wygląda na to że nie obrazili się tak bardzo, że serial obraża polskich bohaterów czyli Jolie i pitta. Widocznie tam mają większy dystans do tych polskich bohaterów pop kultury.


A w Polsce to wiadomo. Trzeba bronić polskich wartości i walczyć o prawdę!
Pan i Pani Smithh byli raz i basta, lecieli na Polsacie i byli biali!!! W dodatku byli dobrzy w misje a nie te ciemajdy!

Także tak, polecam raczej kierować się odbiorem z imdb, wieksza próbka statystyczna i mniej prawactwa incelowego w sieci xD

ocenił(a) serial na 6
maskey

Generalnie zgadzam się z tym że zwykle zagraniczne fora filmowe (w tym imdb) sa zwykle bardziej otwarte niz ten nasz nieszczesny zasciankowy filmweb ALE w tym konkretnym przypadku to niespecjalnie jest czego bronic.

Przy calej mojej sympatii do osoby i twórczosci D.Glover - ten serial to bardziej nta wariacja o wspolczesnych zwiazkach w duzych metropoliach. Ni to komedia, ni sensacja. W dodatku sami agenci zaskakujaco nieporadni jak na swoja profesje, co tez wielokrotnie budzi znak zapytania w glowie podczas seansu.

Co do chemii pomiedzy aktorami - jest ok, ale to jak blyskawicznie sie angazuja wydaje sie byc jednak nieco naciagane (zwłaszcza w tej profesji) :)

ocenił(a) serial na 8
miko1980

Myślę, ze ta ich nieporadność jest zamierzona.

ocenił(a) serial na 6
Nes_s

Zgoda ale zarazem przy tej całej nieporadności mają precyzję celowania z pistoletów w trakcie wymiany ognia niczym snajperzy, a tabuny wrogow padają niczym w grze komputerowej, choc serial sprawia wrażenie bycia "na serio". To mi zgrzytało.

ocenił(a) serial na 8
miko1980

To również mi się wydaje, że jest celowo. Taka troche jakby ,,parodia'' kina akcji. Znając twórczość Donalda Glovera myślę, że to jest zrobione celowo i nie powinno się tego odbierać jak typowy akcyjniak.

miko1980

Niekoniecznie. Ja podczas seansu zwróciłem uwagę, że John często pudłuje, a sama Jane jest lepszym strzelcem.

ocenił(a) serial na 7
miko1980

O kurcze. Przecież w tym cały sens że agenci są nieporadni. To nie jest interpretacja filmu z bradem, to nie jest o agentach

maskey

Polecam kupić sobie mózg :)
Jeśli żeby udowodnić przed samym sobą jakiś pseudo-fakt musisz wyzywać jakąś grupę swoją pato nowomową, bo seks to jedyna wartość jaką rozumiesz, tylko udowadniasz, że jesteś osobą chorą psychicznie :)

ocenił(a) serial na 7
Karl_Wittelsbach

Ale odklejka wow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones