PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011856}

Pan i Pani Smith

Mr. & Mrs. Smith
6,3 2 374
oceny
6,3 10 1 2374
6,2 4
oceny krytyków
Pan i Pani Smith
powrót do forum serialu Pan i Pani Smith

Zaskoczenie

ocenił(a) serial na 8


Świetny serial. Zupełnie inny niż się spodziewałem. Nastawiłem się na przewidywalnego akcyjniaka a tu proszę. To bardziej historia romansu z wątkiem sensacyjnym. Wspaniali aktorzy w epizodach (Torturo :) ) Miedzy tytułową dwójką bohaterów frapująca chemia. Bardzo dobre dialogi. Nie sądziłem że ta lekka historyjka znana z przeciętnego filmu z Pitem i Jolie mnie wciągnie. Fajny, kolejny w ostatnim czasie serial od Amazona po Reacherze i Hazbin hotel. Czekam teraz na jakiegoś gniota w stylu Pierścieni władzy :))

lornemalwo

"Świetny serial" oceniłeś na 7. To świetny czy dobry?

ocenił(a) serial na 8
joker_mroczny_rycerz

Świetnie dobry ;)

ocenił(a) serial na 7
joker_mroczny_rycerz

Ocena 7 przy świetnym produkcie to adekwatną skala. Co więcej obiektywnie pasuje do tego serialu. Oczywiście na filmwebie jest jazgot bo to marna podruba (u zwykle jako skowyt) klasyka z Angelina i bradem i 1/10 szczucie rasą kto to widział agenta o innych rysach niż aryjskie.
Ale koniec końców jest to sprawna historia - "świetna" pasuje idealnie i nie implikuje tego, że należy się 10/10 ani 8/10.



Przede wszystkim nie jest to serial o życiu podwójnych agentów. Od razu jest podkreślone to, że nasi agenci są raczej specjalnej troski, zaś cała historia dotyczy tego co uniwersalne dziś w byciu w zwiazku. Z twistem.
Poznania w sieci.
Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Uczenia się siebie.
Samotności we współczesnym świecie i budowania więzi.

A przy okazji robimy śmieszne misje.
Niestety polski internet to głównie prawaki incele wykluczeni towarzysko więc taki odbiór serialu jako "ŚWIĘTOKRACTWO; ZŁY DONALD MALTRETUJE NAM IKONE BRADA PITTA, grrrrrrr" nie dziwi nie jest żadnym zaskoczeniem.

Jest super.
7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones