Pan i Pani Smith
powrót do forum 1 sezonu

Wymęczyłem i żałowałem. Nie rozumiem po co to powstało. Ani sensacja, ani komedia, ani dramat.....

ocenił(a) serial na 8
masazzielonagora

Zwykle jak mi się nie podoba jakiś serial to nie odpalam drugiego odcinka :D  a ty wytrzymałeś aż 8. Nie musiało być tak źle :)

ocenił(a) serial na 4
FidziLuidzi

Jakby ocenił po jednym to by sie znalazł ktoś kto by pisał że jest idiotą jak ocenia bez oglądania do końca. ja też obejrzałem wszystkie odcinki mimo że mi się nie podobał i potwierdzam słowa OPa. Akcji to jest tyle co kot napłakał, serial próbuje być jednocześnie filmem romantycznym, sensacją i dramatem z mizernym skutkiem. Można obejrzeć pierwszy i ostatni odcinek i nic się nie straci a ostatni odcinek to w zasadzie kalka filmu pełnometrazowego na którym się serial wzorował. I do tego z cliffhangerem na koniec.

ocenił(a) serial na 3
masazzielonagora

Zgadzam się, ale ja już wysiadłem po 1 odcinku .Ciekawie to było tylko do momentu aż zginęła ta pierwsza para, czyli ok 5 minut dlaczego ich nie zostawili w tej roli,pasowali o niebo lepiej niż ci po nich nudziarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones