PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032064}

Pani Davis

Mrs. Davis
6,8 1 028
ocen
6,8 10 1 1028
Pani Davis
powrót do forum serialu Pani Davis

WTF? Dawno nie było serialu z takim szalonym pilotem. Ma coś w sobie. A z każdym kolejnym odcinkiem robi się ciekawiej. HBO robi to lepiej jak Netflix :)

Pisul_Maximus

tu do końca się nie zgodzę, bo po obejrzeniu pilota , jeśli chodzi o poziom zakręcenia akcji to miałem nieodparte skojarzenia z przygodami Dirk'a Gently'ego dostepnymi właśnie na Netflixie ;)

miko1980

A co ma piernik do wiatraka? To serial wyprodukowany przez Warner Bros TV czyli jedna ze spółek Warner Bros do którego należy HBO a serial który podałeś jest na licencji na Netflix. Dwie różne w ogóle bajki

spotify

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Autor posta napisał że
a) Dawno nie widział tak zakręconego pilota
b) HBO umie lepiej (w seriale) niż Netflix.

Na co odparłem że wg mnie poziom zakręcenia jest identyczny w serialu Dirk Gently wyprodukowanym przez tego (niedobrego) Netflixa.

Być może autor posta nie zna tego serialu i jeśli Pani Davis mu się podoba to i tamten podejdzie (bo nie wszystko co Netflix zrobi jest słabe).

Czepiasz się z czapy.

miko1980

Czy ja umiem czytać ze zrozumieniem ? :D Dirk Gently's Holistic Detective Agency nie jest serialem wyprodukowanym przez Netflixa. Przecież o tym napisałem. To koprodukcja BBC America, AMC i coś jeszcze. Netflix jest tylko dystrybutorem bo kupił umowę na licencje. Zreszta nie pierwsza i nie ostatnią. Wiec gościu dobrze napisał - Netflix nie potrafi i nie ma startu do Warnera/HBO. Bronić na sile nie musisz. Nawet ostatni hit Netflixa Beef to tez nie ich serial a A24, gdzie Netflix jest również tylko dystrybutorem, ponieważ to ugrał na licytacji i wygrał o to z Amazon Prime Video i FX

miko1980

Może faktycznie tego serialu nie zna. A wariacje serialowe jak Mrs Davis to nic nowego. Wiele takich produkcji już w historii mieliśmy

miko1980

Netflix faktycznie kiedyś coś potrafił np Dark ale dzisiaj to już raczej strzela na oślep by mieć hit oglądalności. Już dawno tam zapomniano jak się dobry serial tworzy.

spotify

dobra, my bad, faktycznie to ja Ciebie źle zrozumiałem, co do Netflixa - moim zdaniem jest tam cały czas sporo fajnych seriali, tylko giną one w zalewie pozostałej reszty chłamu, a takie HBO ma mniejszą ofertę więc i wydaje się że bardziej "konkretną".

miko1980

Twoje zdanie i szacunek za nie. Natomiast nie zgadzam się z nim i nawet jak odseparujesz chłam to nadal dużo ciekawego nie ma. Było jak był sam i miał treści wszystkich. Dzisiaj każda jedna platforma fajnych seriali ma nie mniej, jak nie więcej niż NF. Tylko nie są tak promowane jak to robi Netflix Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 4
Pisul_Maximus

Nie HBO, tylko Peacock do spółki z Warner Bros. U nas akurat trafił na HBO, a nie na SkyShowtime, tak jak inne seriale od Peacock chyba tylko ze względu na powiązania HBO z WB.

qiks33

Gdzie dzwoni tylko nie wiadomo w jakim kościele. To serial wyprodukowany przez Lindelofa i Warner Bros TV i Peacock ma tylko prawa na USA które sobie wykupił. Serial jest własnością Warnera. A seriale Peacock są na SkyShowtime tylko poza tymi, które przed pojawianiem się SkyShowtime Universal sprzedał prawa jak np Gaslit

ocenił(a) serial na 7
Pisul_Maximus

"HBO robi to lepiej jak Netflix" no Ameryki nie odkryłeś większość oryginalnych produkcji Netflixa to było kompletne gówno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones