Pani Davis
powrót do forum 1 sezonu

Jestem po dwóch odcinkach. Myślałem, że serial będzie w bardziej poważny sposób traktował o zagrożeniach wynikających ze sztucznej inteligencji, ale to jakaś farsa. Komedia z kategorią R.
Trochę groteska, a temat ważny jeśli popatrzymy na raczkujący od jakiegoś czasu temat A.I i czatu gpt. Nie czuje tego. Pewnie padnie po pierwszym sezonie.

dYDelf

Przecież to nie jest ani pierwszy ani ostatni serial czy film poruszajacy tematy AI...to że teraz sie zrobił "modny" Chat GPT, nie oznacza że wczesniej ta tematyka nie była w kinie poruszana (bo była). Także "na poważnie" jeszcze pewnie też doczeka odsłony, a sam serial podejrzewam został nakręcony jeszcze zanim o GPT zrobiło się głośno.

Jak chcesz coś bardziej na poważnie i na czasie to możesz się zainteresować Rabbit Hole dostępnym na SkyShowtime - AI tam co prawda nie ma, ale jest sporo o tym jak pozbawieni jesteśmy prywatności, jaka władza się kryje za handlem danymi o internautach itp.

ocenił(a) serial na 5
dYDelf

Dla mnie historia wygląda jak wygenerowana przez ChatGPT lub inne AI. Co niby podpowiadało Ci że serial na poważnie będzie poruszał jakieś tematy, przecież po samym obrazku widać że to nic poważnego tylko jakaś raczej szalona komedia?

ocenił(a) serial na 7
dYDelf

Jakie to wielkie zagrożenia? Zagrożenie to tylko i wyłącznie z strony złodziei, którzy mogą wykorzystać programy do okradania. I tyle. To jest kod napisany przez człowieka, AI będzie tylko i wyłącznie rozwijała wszystko co tylko można. Ale muszą powstać regulacje. Po za tym jest masa filmów i serial traktującym o tym, w samych ciemnych barwach. Po co kolejny taki projekt? W dalszym ciągu, to człowiek będzie największym zagrożeniem, a nie program.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones