PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547880}

Paradox

7,2 579
ocen
7,2 10 1 579
Paradox
powrót do forum serialu Paradox

Napiszcie cokolwiek czy warto? Ocena jest bardzo niska,ale może nie jest tak źle...

mab34

Właściwie to miniserial, bo składać się będzie jedynie z pięciu, czy sześciu odcinków. Fabuła wygląda jak nieślubne dziecko Raportu mniejszości i FlashForward, czy policjanci starają się zapobiedz katastrofom i przestępstwom w przyszłości, dysponując jedynie kilkoma zdjęciami z tego przyszłego wydarzenia.
Nakręcone jest to jednak z werwą i dość zręcznie, więc w efekcie otrzymujemy nawet przyjemnie się oglądający kryminał z science fiction w tle...

ocenił(a) serial na 10
mab34

Tak jak już ktoś tam wspomniał... Coś w stylu "raportu mniejszości". Przynajmniej pilot serialu nie był od samego początku liniowy, no i jest jakiś tam klimat, który zachowuje pewne napięcie. Jak dla mnie, OK.

ocenił(a) serial na 7
ionah

ja także oceniam pilot całkiem nieźle
zobaczymy jak będzie dalej

ocenił(a) serial na 9
mab34

Po 4 odcinku przyznam, że jest lepiej niż dobrze. Zwłaszcza ten odcinek dostarcza niemałych emocji. Na pewno warto obejrzeć, daje 8.

mab34

Mi się strasznie podobało... Hej, Mab34, obejrzałeś/łaś to w końcu?

malutka_kinomanka

hehehe, odpowiadam bardzo późno, nie jeszcze nie obejrzałem:) ale wkrótce obejrzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones