PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649462}

Piąty stadion

4,1 2 733
oceny
4,1 10 1 2733
Piąty stadion
powrót do forum serialu Piąty stadion

serial dla lemingów

ocenił(a) serial na 1

o wesołkowatych lemingach

Ketrid2_

Niezły frustrat.

ocenił(a) serial na 10
Ketrid2_

ja tam żadnych lemingów nie widziałem, co ty bierzesz ? xd haha

ocenił(a) serial na 1
Immortal_Stasin

"Leming" to człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w reżimowej telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal Onet.pl oraz Gazeta Wyborcza. Przeciętny wyborca Platformy Obywatelskiej. Na krytykę swej ukochanej partii lub swych autorytetów moralnych reaguje najczęściej emocjonalnym wybuchem ; ' a ty co jesteś za Pisem tak, za Kaczorem i wariatem Macierewiczem... Debil po prostu nie rozumie że można nie kochać POpłuczyn i nie być fanatykiem Pisu...

ocenił(a) serial na 10
Ketrid2_

Słyszałem to określenie nie raz, tak samo jak wielce uniwersalne słowo gimbus. I jedno i drugie są zdecydowanie zbyt często używane, czasami zupełnie nieadekwatnie do sytuacji, jak w tym przypadku :)

Immortal_Stasin

zgadzam się

Ketrid2_

a co ma rząd do piłki nożnaej

ocenił(a) serial na 1
awksom

nierząd PO akurat z harataniem w gałę ma sporo wspólnego,obok pijaru i propagandy to jego konik rzec można...choć w zadłużaniu Ubekistanu i podnoszeniu podatków też są bezkonkurencyjni...

Ketrid2_

ale czemu wszyscy wszystko sprowadzają do polityki- naszej reprezentacji kibicujemy niezależnie czy rządzi nami PO, PiS, SLD, czy ktokolwiek inny, nieprawdaż?

ocenił(a) serial na 10
awksom

Tak jest.

awksom

Chyba chodzi o to, że twórczość nie mająca odniesień do tego, co naprawdę ważne (a piłka nożna, to jak wiadomo rzecz najważniejsza z nieważnych), czyli najczęściej "Boga, honoru i ojczyzny", może się podobać tylko owym "lemingom", bo pozostali zajmują się nieustanną walką o niepodległość, ew. obroną niepodległości, nawet jeśli nic jej nie zagraża. Czy dobrze Cię zinterpretowałem, Ketrid?

A swoją drogą, awksom to połączenie "awesome" z "awkward"? :)

Slamazzar

nie, prawda jest banalna, to Moskwa od końca. Niektórzy przy aktualnej sytuacji politycznej zarzucają mi bycie agentem ;) (serio, nie żartuję)

awksom

To chyba tylko u nas. Normalnie backward messaging wskazuje na bycie wysłannikiem Szatana :) Choć Moskwa to może właśnie instancja pośrednia!

Slamazzar

dla niektórych Moskwa to piekło,a Putin to Szatan ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones