PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245430}

Piękni

Beautiful People
7,4 2 830
ocen
7,4 10 1 2830
Piękni
powrót do forum serialu Piękni

Chrisa gra Sean Wing. Z kim będzie na końcu Sophie, Karen, Lynn? jeśli ktoś wie bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję:)

cynamonowe_ciastko3

Hmmm... jeśli oglądałeś/-aś dzisiejszy odcinek Pięknych, to już wiesz :)
Niestety dzisiejszy odcinek był ostatnim i osobiście strasznie mnie zawiódł, bo Karen i Ben wg mnie mieli być bezapelacyjnie razem, bez żadnych niedomówień czy intryg ;/
Szkoda też, że Lynn zerwała z tym młodym chłoptasiem :) Mimo tej różnicy wiekowej, myślę, że bardzo do siebie pasowali :)
To samo mogłabym napisać o Sophie i Chrisie, choć jej związek z Nickiem też był ciekawy.

ocenił(a) serial na 10
haruka13

ja właśnie bym chciała żeby Karen i Ben byli razem. Wolę Chrisa niż Nicka. Chris ma większe poczucie humoru. Chciałabym mieć wszystkie sezony Pięknych:/ ty też oglądasz na Polsacie?

ocenił(a) serial na 9
cynamonowe_ciastko3

mnie również zawiódł... czuję taki niedosyt po dzisiaj, szczególnie, że nie będzie następnych odcinków :( taki nagły urwany wątek praktycznie wszystkiego

i jakoś Chris bardziej mi pasował do Sophie :P
z tego, co widziałam to na youtubie można obejrzeć te odcinki, ale po ang

Kakasso

Ad Cynamonowe Ciastko :) Tak, oglądałam na polsacie ten serial, pamiętam, że chyba rok temu w okresie wakacyjnym też go emitowali i też mnie przyciągnął. Motyw z Karen i Benem, od początku ich znajomości zainteresował mnie wtedy najbardziej i w tym roku było podobnie :)
Ad Kakasso: nie wiedziałam, że jest jakakolwiek dalsza historia pięknych pań Kerr! Myślałam, że to kolejna, po serialu Moonlight, produkcja, która kończy się w najbardziej nieodpowiednim momencie, gdy wręcz konam z ciekawości co będzie dalej! I nawet przez głowę nie przejdzie mi myśl, że "związek" Karen i Bena może się tak właśnie skończyć!
Ufff, chyba ulżyło mi, ale tak czy inaczej, szkoda, że nie możemy śledzić dalszych losów Kerrów po polsku ;/
(a do youtube'a przy najbliższej okazji zerknę i nasycę wzrok kolejnym odcinkiem Pięknych :D - dzięki za namiary!)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

chyba źle napisałam, bo zdaje się zrozumiałaś, iż są dalsze odcinki. a niestety Pięknych powstał tylko jeden sezon...
w każdym razie to czego nie mogłam zobaczyć na polsacie oglądałam tu: http://www.youtube.com/watch?v=-skdZPy33i4
i przepraszam jeśli wprowadziłam Cię w błąd bądź nadzieję, że są dalsze odcinki :(

Kakasso

Nie napisałas zle, tylko ja tak sie zapalilam, ze zle przeczytalam i potem wyszly takie kwiatki ;)
Przydalyby sie dalsze odcinki... buuuuuuuuuuuu :(

ocenił(a) serial na 7
cynamonowe_ciastko3

ja też oglądałam na polsacie. ;)
według mnie też serial został jakby niedokończony...
szkoda, że Ben tak zwalił sprawę z Karen, już miałam nadzieję, że wreszcie będą razem, bo Luka nie znosiłam... a między Karen a Benem od początku iskrzyło.
co do Sophie to najpierw miałam wielką nadzieję, że będzie z Nickiem, jak wyjechał to się zawiodłam, ale pojawił się Chris i w sumie spodobał mi się jeszcze bardziej. ;) jest fajniejszy. ;) tylko najgorzej, że ta ich sprawa została nierozstrzygnięta, nie wiadomo wreszcie czy oni są razem czy nie...
a co do Lynn to według mnie jej jest chyba najlepiej samej. ;)

urszulankaa

jest niedokończony bo to na pewno miał być pierwszy sezon, ale że nie miał za dobrej oglądalności = nie przynosił zysków dlatego przestali go produkować, chociaż sądzę że w takim wypadku powinni nakręcić chociaż JEDEN odcinek kończący tak aby to wszystko zostało zamknięte... chyba że mają zamiar go kiedyś dokończyć w co szczerze wątpię... po tylu latach....

ocenił(a) serial na 10
julia1826

Polsat wszystkie seriale urywa w połowie. Najpierw 90210, później Słodkie zmartwienia, a teraz Pięknych. Sądze że Sophie niestety bd z Nickiem. : // A co do Bena to ja go bardzo lubiłam. Szkoda że zrobił takie świństwo:(

ocenił(a) serial na 9
cynamonowe_ciastko3

można by przypuszczać, że gdyby był drugi sezon, to wróciłby Nick i rywalizowałby z Chrisem. jego ojciec starałby się o Lynn... a Karen... Ben kontra Luk? no, ale to takie moje prywatne przemyślenia :P

Kakasso

Ja doszlam do podobnych przemyśleń, tylko do Chrisa i Nicka dodałam też Gideona, który jednak stwierdził, że warto powalczyć o Sophie :)a do Lynn dodałam byłego mężulka, który chce wrócić na łono rodziny...

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Ja sądzę że Lynn będzie z ojcem Nicka. Gideon jest smieszny ale i tak wolę Chrisa. Sądzę że Karen i tak bd z Benem. Nie lubie Luka(czy jak to się pisze):)

cynamonowe_ciastko3

Sophie powinna byc z Nickiem, do końca miałam nadzieję,że wróci ;( niestety...a jest taki słodki ;) tosię powinno jakiś normalnie skończyć,a tak nic nie wiadomo ;(

shanti1993

To się nie musi tak kończyć :)
Jest jeszcze coś takiego jak twórczość własna fanów serialu... w przypadku Moonlight, dopisaliśmy sobie (w małej paczce znajomych z FW) dalszy ciąg historii głównych bohaterów i udało nam się nawet stworzyć epizody do drugiego sezonu :)
Tutaj też można coś takiego wykombinować. Osobiście bardzo mnie ciekawi motywacja intrygi Bena z tą historią przegranego konkursu Karen w Mabeline :)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

myślę, że nie chciał, aby poszła w świat sławy i została u niego, jako asystentka... i ktoś więcej ;)

Kakasso

A może nie chciał żeby pierwsze zdjęcia jakie zrobi Karen były zdjęciami do reklamy.. ;P

ocenił(a) serial na 9
shanti1993

Dokładnie. Ale przynajmniej twórcy zostawili pole do popisu dla naszej wyobraźni xdd

ocenił(a) serial na 10
OrangeGirl

Ja chce dalsze losy Bena i Karen, Chrisa i Sophie bo matka jakoś szczególnie mnie nie interesuję. Mam nadzieję że puszczą dalsze ich losy.
PS: Dawno się tu nie odzywałam:)

ocenił(a) serial na 10
cynamonowe_ciastko3

nie sadze aby powstaly kolejne odcinki ^^
a szkoda ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones