PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171524}

Pixie, Dixie i Pan Jinks

Pixie and Dixie and Mr. Jinks
6,7 2 149
ocen
6,7 10 1 2149
Pixie, Dixie i Pan Jinks
powrót do forum serialu Pixie, Dixie i Pan Jinks

Nędzne

użytkownik usunięty

Wypunktuję recenzję:
1. Pomysł - Ściągnięty przez autorów ze swojej hitowej produkcji Tom i Jerry. Tylko kot jest pomarańczowy, a zamiast brązowej myszy są 2 niebieskie. Oryginalności zero.
2. Fabuła - Każdy odcinek trwa 7 minut, w trakcie których ma się wrażenie, że kompletnie nic się nie dzieje. Z czasem nawet powtarza się kilkakrotnie ten sam schemat.
3. Postacie - Zerżnięte z Toma i Jerry'ego, tylko ugrzecznione i bez charakteru. Jinx to nawet nie wiadomo, czy się przyjaźni z myszami, czy nimi gardzi, zaś myszy są okropnie irytujące i ograniczają się do dialogów typu "Dziękuję Pixie", "Dziękuję Dixie". Dlatego jedyna Pixie, która się dla mnie liczy, to piosenkarka Pixie Lott.
4. Humor - Tak jak nie ma fabuły, tak nie ma humoru.
5. Muzyka - Opening powinien być nominowany w kategorii "Najgorsze openingi EVER".
Daję tej "produkcji" 1, bo w ogóle nie zasługuje na wyższą ocenę.

ocenił(a) serial na 2

Zgadzam się. Obejrzałem kilka odcinków i miałem dość. Cały czas to samo. W dodatku zero humoru. Nawet słaby odcinek Toma i Jerry'ego jest lepszy fabularnie niż te Pixie + Dixie, które widziałem. 2/10.

Dodam jeszcze okropny polski dubbing

Jeśli chodzi o punkt 1i 3 to nie masz racji. Ta kreskówka została wyprodukowana w 1958, a Tom I Jerry w 1965, więc to niemożliwe żeby producenci "Pixie i Dixie" sciągneli pomysł z "Toma I Jerre'go". To raczej było na odwrót.

natalia98483

pozatym te bajki stworzyli ci sami mężczyźni: William Hanna, Joseph Barbera. Pozdro :)

ocenił(a) serial na 6
natalia98483

Tom i Jerry po raz pojawili się w 1940 roku

użytkownik usunięty
natalia98483

Jesteś niedoinformowana w takim razie. "Tom i Jerry" zaczęło powstawać w latach 30./40. i jest dokładnie tych samych autorów. Zrobili więc oni taki sam zabieg, jak twórcy "6 w pracy", którzy zrobili potem serial "Zafalowani" dając postacie o takich samych mentalnościach, co w "6 w pracy", tylko ugrzecznione i bez charakteru. Podbijam więc jeszcze raz te punkty. Zrobili hitową produkcję (Tom i Jerry), a potem podrobili ją robiąc to.

ocenił(a) serial na 10

Wiesz co pan, panie recenzent?...
1. i 3. (bo się zarzuty powtarzają) Tu przynajmniej kot nie dostaje za każdym razem w p... ciry.
2. i 4. (bo się zarzuty powtarzają) Bo tu jest humor sytuacyjny i słowny, a nie jedynie nap...walanka jak w T&J (no ale nie każdy potrafi taki zrozumieć).
...co do całej reszty to mi się nawet odnosić nie chce.

ocenił(a) serial na 10
0_reguly

PS. A mokra miotła rządzi! :P

użytkownik usunięty
0_reguly

Żałosne jest takie zapisywanie przekleństw przerwanych w połowie i następne zapisywanie innych słów. Poza tym tego chaosu nijak skomentować, bo nic się w tej wypowiedzi sensu nie trzyma.

ocenił(a) serial na 10

Skoro się nie da to, po co się w ogóle odzywasz?

użytkownik usunięty
0_reguly

Lepiej przeczytaj co najmniej 10 razy to, co masz zamiar napisać, a potem dopiero naciskaj "wyślij", bo tak, to wyrażenie "szyk" przestaje istnieć...

ocenił(a) serial na 10

Z merytoryczną głebią twej powyższej wypowiedzi aż trudno polemizować :)

użytkownik usunięty
0_reguly

Więc tym bardziej nie ma co dyskutować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones