Planeta Singli. Osiem historii (2021)
Planeta Singli. Osiem historii: Sezon 1 Planeta Singli. Osiem historii sezon 1, odcinek 2

Grzesznica

45m
6,3 946
ocen
6,3 10 1 946
Planeta Singli. Osiem historii
powrót do forum s1e2

Ogladnalem, żebyście wy nie musieli. Po całkiem dobrym otwarciu tj. 1 odcinku, wracamy znowu do stabilnego poziomu polskich produkcji czyli gniotu. Nieracjonalna historia, opowiedziana przez drewniane ludziki bez talentu. Ktoś w ogóle uwierzył w tak zaserwowaną brednie? W dodatku w tle utrwalamy sztuczne stereotypy przerysowanymi postaciami. Miało wyjść śmiesznie ale i te wątek trzyma poziom reszty. Jedynie za co mogę pochwalić ten odcinek to pierwsze 3 minuty, które dawały mi nadzieję. No i momentami ładne kadry były. Dociągnąłem do końca tylko dlatego, że sparaliżowało mnie podczas seansu i puściło na napisach końcowych.

ocenił(a) serial na 7
szalupka

Ja Cię mam za idiotę. Bardzo fajny odcinek, Hanna Konarowska magnetyczna.

ocenił(a) serial na 8
Kuba_611

Mnie także ten odcinek się podobał. Wiadome - odrealnione, ale byłam wkręcona, co stanie się dalej.

ocenił(a) serial na 8
dominisia36

Mi* także...

dominisia36

Na początku zdania zdecydowanie- mnie.

Kuba_611

Popieram. Nie wiem czy w krytyce chodziło o to, że ksiądz MUSIAŁ być tym złym i na koniec takie rozczarowanie? Podobał mi się niewymuszony humor.
Może niektórzy - jeśli w filmie co drugie słowo to nie j... k.... ch.... - to skazują go na przegraną?

ocenił(a) serial na 6
szalupka

odpowiadając na Twoje pytanie : tak XD

szalupka

Tandetny pomysł na scenariusz. Miałam nadzieję, że scenarzysta nie zrobi tego uniku i mielibyśmy dzięki temu coś na kształt polskiego Fleabag, Pławiak jak najbardziej mi pasuje na polską wersję hot priest, ale oczywiście w PL nie ma jaj na takie ludzkie spojrzenie na temat życia uczuciowego księdza i wyszło nieznośnie banalnie.

nynavee

Nieznośnie banalnie i przewidywalnie wyszłoby gdyby reżyser zasugerował się Fleabag i zrobił z tego tanie romansidlo. We Fleabeg chodziło o coś zupełnie innego. Mi ten odcinek się bardzo podobał, a ksiądz czy w sutannie czy bez był dla mnie very hot:)

szalupka

Jestem równie rozczarowana, ale głównie dlatego, że zachowanie tej głównej bohaterki było takie przesadzone.

ocenił(a) serial na 8
szalupka

ten odcinek był najgorszy, aktorstwo drewniane, szczególnie główni bohaterowie, jak tylko zobaczyłam tę aktorkę wiedziałam, że będzie fatalnie i tak też było, tej miny, booosz! Tragedia!
Rafał-Robert jak kołek w płocie, scenariusz też zły, a tak piękne okoliczności przyrody! Mogli lepiej wykorzystać krajobrazy Nikiszowca i miejscowości górskiej, a zostały one ledwo liźnięte.
Akurat ten odcinek stawiał na wieczne fochy i niedomówienia, to było tak dziecięco-przedszkolne zachowanie, że aż miałoby się ochotę porządnie palnąć w łeb tych dwoje. No tandetna komedia z niskimi uczuciami, rodem z głupiutkiego tasiemca typu "m jak miłość" czy inne szmiry tureckie czy tam wenezuelskie. Miałam nadzieję, że w dzisiejszym kinie już nikt nie zbliża się poniżej dna, a tu wylądowało głęboko pod powierzchnią :(

ocenił(a) serial na 9
szalupka

Nie pojmuje Twojej opinii. Świetny odcinek i świetny serial właśnie nie dla idiotów, sorry. Bardzo dobrzy aktorzy i każdy odcinek zaskakuje. Ludzie narzekają, że to nie prawdziwa "Palneta singli" ale ta prawdziwa to glupawa polska komedia dla mas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones