PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160488}

Planetes

7,7 257
ocen
7,7 10 1 257
Planetes
powrót do forum serialu Planetes

Największą zaletą tego anime jest ukazanie postaci, zachowania bohaterów, ich marzenia i troski, mogę powiedzieć że oglądając to momentami ich reakcje były dla mnie bardziej naturalne i ludzkie niż u ludzi których spotyka się na ulicach. W tym anime jest pełno emocji i bynajmniej nie wynikających z jakichś spektakularnych akcji a właśnie tego że da się wyraźnie odczuć emocje które towarzyszą bohaterom. Więc po tym anime nie ma co się spodziewać jakichś wielu spektakularnych walka, w tym dziele jest nastawienie przede wszystkim na realizm przedstawionego świata dlatego też oglądając to człowiek myśli iż możliwe że tak będzie właśnie wyglądała przyszłość. Ale też z pewnością nie ma tu miejsca na nudy bo Praca bohaterów i ich perypetie wcale nie są bezpieczne i nie raz ich życie wisi na włosku. Polecam!^^

ocenił(a) serial na 10
poszukiwacz_wiedzy

Naprawdę solidnie zrobione anime. Genialna kreska; pojazdy takie jak mogą być, beż żadnych hiperduperwynalazków. Świetne oddane piekło kosmosu- 10/10 i mój numer jeden wszech czasów.

poszukiwacz_wiedzy

a gdzie dorwałeś polskie napisy ? : d
na animesub do 11 epka tylko jest ;/

ocenił(a) serial na 10
Raiton

Licencja jest, więc nie będzie więcej napisów.

ocenił(a) serial na 10
Raiton

Proszę podać mi swój adres e-mail.

zeipap

Bo może istnieje prawdopodobieństwo, że masz napisy?

ocenił(a) serial na 10
MStef94

Mam wersje wielojęzykowa gdzie do wyboru są między innymi polskie napisy.

zeipap

Da się gdzieś taką "w wersji studenckiej" znaleźć? Może dostać? ;)
mstef 94 at gmail com

ocenił(a) serial na 10
zeipap

Też bym bardzo prosił limakkamil@onet.eu

zeipap

dołączam do prośby robert at szachy.szczecin.pl

zeipap

Cześć, jeśli dotrze do Ciebie ta wiadomość to proszę podeślij mi co mam zrobić by dostać to dzieło w języku polskim. Mój mail : kakakamil at gmail.com

zeipap

Hej! Można jeszcze prosić o napisy do tej serii??? Nigdzie nie mogę kupić DVD z tym anime :/

zeipap

Cześć. Wiem, że odkopuje dość stary temat, ale czy masz może jeszcze te napisy?
Mój e-mail: perikorozo at o2 pl

Z góry dziękuję.

ocenił(a) serial na 8
poszukiwacz_wiedzy

Oprócz całej reszty, podobało mi się bardzo ukazanie przyszłości. Nie ma znaczącego skoku technologicznego, wszystko wygląda bardzo naturalnie. 9/10, choć zastanawiam się czy 10 nie dać.
Kreska jak na rok 2003 rewelacja! (oglądałem w HD).

No i ten motyw końcowy :
https://www.youtube.com/watch?v=pQlxL4ZRwvc
Polecam cały album, w sumie dzięki niemu odkryłem to anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones