Plemiona Europy (2021)
Plemiona Europy: Sezon 1 Plemiona Europy Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Plemiona Europy (2021)

Rozdział 6

Chapter 6 47m
7,0 202
oceny
7,0 10 1 202
Plemiona Europy
powrót do forum s1e6

Serial bardzo mi się podoba. Mimo krytycznych uwag mnie wciągnął od razu. Nie zwracam uwagi na techniczne niedoskonałości i wcale nie uważam, że jest przewidywalny. Mam wrażenie, ze niektórzy uwielbiają do wszystkiego się doczepić i jeszcze nawiązać do polityki co jest dla mnie jest grubą przesadą. I przekonuję się po raz kolejny , że nie ma się co sugerować komentarzami bo każdemu podoba się co innego, lub akurat w tym momencie ma ma ochotę na właśnie taki serial.

ocenił(a) serial na 8
Irys31

Też mi się serial bardzo podoba, a odnośnie negatywnych opinii: obecnie większość ludzi lubi tylko krytykować i wszystkiego się czepiać, więc przeważnie większość komentarzy jest przesiąknięta jadem i nienawiścią

TomMakTom

To prawda. Nie wiem czy to chęć popisania się wyrafinowanym gustem czy komuś od urodzenia sprawia przyjemność krytykowanie wszystkiego. Jakiś czas temu oglądałam namiętnie Xaviera Dolana a są to filmy raczej psychologiczne a teraz chyba jako odskocznie ogląda seriale lekkie i przyjemne np. Supernatural I niczego nie krytykuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones