PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 823
oceny
7,7 10 1 105823
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Ostatnio szukam jakichś seriali podobnych do Gossip Girl. Do tej pory znalazłam tylko 90210 ale
to już nie jest to samo. Za to słyszałam, że w styczniu ma wyjść serial twórczyni Gossip Girl po
zwiastunach zapowiada się bardzo fajnie. Tutaj jeden ze zwiastunów:
youtube. com/watch?feature=player_embedded&v=3QYMIGFEAew

Tutaj jest więcej zwiastunów:
carrie diaries. pl/47-cudowne-lata-80-w-nowym-zwiastunie-the-carrie-diaries/

Macie może inne propozycje podobnych seriali do GG?

ocenił(a) serial na 10
meadner

może będzie nowa plotkara , końcówka o tym sama za siebie mówi ^^

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lw1306Y3Tp1qcdlbho1_500.gif

Diablicaaa

ja ci moge polecic najlepszy serial ever One Tree Hill po polsku Pogoda na milosc . opowiada o grupce przyjaciol naprawde ejst swietny :)

ocenił(a) serial na 10
Ash92

wiem co to za serial :D zobaczyłam całe 8 sezonów no może 7 i pół.

ocenił(a) serial na 7
Diablicaaa

A Pretty Little Liars ? Ja właśnie zaczęłam oglądać ale szczerze mówiąc nie ważne jaki serial zaczne oglądac i tak nic mi nie zastąpi Plotkary :(

ocenił(a) serial na 10
Mrasiunia97

Zgadzam się z tobą :'( Plotkara jest jedna jedyna nic jej nie zastąpi ;'O <płacz> I w zadnym innym serialu nie będzie tak mega fajowych postaci jak Chuck Bass czy Blair Woldorf ;'O

ocenił(a) serial na 7
parableoflove

Dokładnie tak! Za nimi będę tęsknić najbardziej :(

ocenił(a) serial na 10
Mrasiunia97

Noooo Chuck to najlepsza postać z tego serialu Kocham Go!!!!! Mogliby go wziąść do tego serialu ''The Carrie diaries'' :) szkoda że gra w tak mało filmach i serialach :'(

ocenił(a) serial na 7
parableoflove

No ja chcę go więcej uwielbiam go :D w Plotkarze razem z Leighton odwalili kawał dobrej roboty.Ja oglądałam ten serial głównie dla ich <3

ocenił(a) serial na 10
Mrasiunia97

No bez kitu xD Gdyby nie oni ten serial byłby nudny xD Oglądam to wszystko od początku 2 raz xD Ale wogóle to przyznaje ,że Ed pasuje do roli Chucka < 3 KOCHAM < 3

ocenił(a) serial na 9
Mrasiunia97

Ja też!!! Nic nie przebije GG!! I ten akcent Chucka/Eda, Polecam The Carrie Diaries.

ocenił(a) serial na 10
Mrasiunia97

Ja tak samo,nie wyobrazam sobie plotkary bez Chuck'a i Blair <3

ocenił(a) serial na 10
Ash92

One Tree Hill <3

ocenił(a) serial na 10
Diablicaaa

........

ocenił(a) serial na 10
Diablicaaa

ehhhhh

ocenił(a) serial na 10
meadner

Z tego co słyszałam to będzie tak jakby serial opowiadający o młodości Carrie Bradshaw, bohaterki "Seksu w wielkim mieście" ;)

Susie95

Nathan Scott<3 jak zaczniecie ogladac to zakochacie sie tak jak w Chucku :P obaj sa swietni

ocenił(a) serial na 7
Ash92

One tree hill forever :D

ocenił(a) serial na 10
Ash92

oo tak :) zdecydowanie potwierdzam ;3

meadner

Jest jeszcze serial "Życie na fali", także twórców "Plotkary". Słyszałam o nim wiele dobrych opinii, ja na razie obejrzałam 3 pierwsze odcinki, więc jeszcze nie mam zdania.

meadner

Polecam wspomniane wyżej Życie na fali. Myślę, że spodoba się fanom Plotkary:)

ocenił(a) serial na 7
Jeannette

Tak zgadzam się z przedmówcami serial życie na fali jest równie wciągający co Plotkara a poza tym Adam Brody świetnie odgrywa rolę nieco nierozgarniętego Setha <3

ocenił(a) serial na 10
Mrasiunia97

ja też obejrzałam wszystkie sezony życie na fali ale uważam że jest on bardziej podobny do one tree hill, niż do plotkary, z tym że one tree hill lepsze :)

patii12

tez ogladalam The O.C ale OTH jest tysiac razy lepsze :P jeszcze podobne do GG jest 90210 tez o bogatych dzieciakach tylko zamsit NY mamy Kalifornie :P

ocenił(a) serial na 10
Ash92

Zgadzam się co do The O.C, i bardzo bardzo gorąco polecam Hart of Dixie. ;)

ocenił(a) serial na 10
meadner

Ja zanim obejrzałam ,,Plotkarę" to oglądałam inny tego typu serial, a dokładniej to ,,Zbuntowani". Pierwszy sezon na bank jest na youtube ;P Niby opisywany jest jako telenowela meksykańska, ale jak dla mnie nie kwalifikuje sie do takich typowych telenowel ;P A kto wie, może znowu go na tv4 puszczą latem ;P

ocenił(a) serial na 9
martoos16

ja zaczelam wlasnie ogladac pretty little lairs - jak dla mnie genialne polaczenie plotkary z gotowymi na wszystko :) polecam!

ocenił(a) serial na 9
rachel20

Jak połączenie Plotkary i Gotowych na wszystko to ja na pewno muszę obejrzeć :-)

ocenił(a) serial na 8
meadner

Wiadomo że Plotkara jest najlepsza, ale polecam również "The secret life of the american teenager" po polsku " Tajemnica Amy". Dużo się dzieje podobnie jak w Gossip Girl dużo intryg, tajemnic, wątek z rodzicami i też po obejrzeniu nie można doczekać się następnego odcinka ;)

ocenił(a) serial na 10
meadner

Jak było wspomniane wcześniej: Pretty Little Liars, Switched at Birth, The O.C, One Tree Hill, Veronica Mars, SKINS!!!..

meadner

MOŻLIWE SPOILERY
Wiem, że niektóre z tych seriali albo i wszystkie mogły być wymienione, ale wyrażę opinię.
One tree hill - nie podobał mi się drugi sezon, a ponad go nie widziałam ani jednego odcinka, ale pierwszy był bardzo dobry i sądzę że warto oglądać
Pretty little liars - oglądam od 15 roku życia. Na razie pierwszy sezon najlepszy, trzeci był najgorszy, czwarty zaczął się nieźle ale na razie zwolnił i jest nudny. Osobiście uważam że książki lepsze, twórcy za bardzo poszli własnymi ścieżkami, ominęli bardzo ważnych i ciekawych wątków, a wszystko przez to że wprowadzili postacie których nie było w książkach i nie uśmiercili kogo trzeba. Jest 4 sezon, a jeszcze nie pojawiła się Courtney, za to matka Hanny może pójść do więzienia, a Emily do domu dziecka czy czegoś podobnego. No i fabuła jest mało realna, ktoś ci wjeżdża samochodem w dom, grozi twojej rodzinie, a ty masz 16 czy 17 czy 18 lat i ukrywasz to przed policją - głupota.
Życie na fali - uwielbiałam go jak byłam mała, podobał mi się Set (jeśli dobrze pamiętam imię).

ocenił(a) serial na 8
meadner

W zasadzie podobny jest Pretty Little Liars - pierwsze skojarzenie z Plotkarą było gdy wszystkie naraz dostały smsa. ;)
Ciężko jednak porównać je do siebie - w jednym panuje wielkomiejski klimat, blichtr i śniadania u Tiffany'ego, w drugim akcja się dzieje na przedmieściach, gdzie jest jedna kawiarnia, a a by się zabawić trzeba jechać do Philadelphi lub wprosić się na studencką imprezę.
Oba seriale łączy tajemnicza osoba (lub zbiór osób?), która zna wszystkie sekrety i podstępem wykorzystuje je do własnych celów. Koncepcja odkrywania tajemnicy jest podobna, na każdego jest rzucony cień podejrzeń.
PLL różni się od Plotkary mimo wszystko tym, że siła rzeczy jest bardziej mroczny, bo w grę wchodzą morderstwa, zagrożenie życia i wolności.
Ma na pewno słabszą muzykę, niż ta w Plotkarze, nie wspominając o zdjęciach, a główne bohaterki są przedstawione jako niewiniątka i cnotki. W Plotkarze bardziej przedstawiony jest złożony charakter postaci, ze wszystkimi wadami i zaletami.

Ogólnie, mimo iż bardzo mi się podobał i dalej czekam na kolejne odcinki PLL mogę powiedzieć, że to slasher dla nastolatek, ale w jakiś sposób "dziurę" po Plotkarze wypełni ;)

ocenił(a) serial na 10
marta1945

Też lubię obydwa seriale, ale jednak nic nie zastąpi Plotkary. Tam był ten charakterystyczny klimat Nowego Jorku, życie bogaczy, tak odległe od normalnej codzienności, lepiej wykreowani bohaterowie (brak podziału na tych dobrych i złych, każdy posiadał wiele różnych cech). W PLL wszystko jest takie normalniejsze, nie wciąga tak bardzo jak Plotkara, a z końcem 3 sezonu serial zaczął mnie nudzić;)

ocenił(a) serial na 8
majka5454

Coś w tym jest, może dlatego, że tutaj jest męczony jeden temat, w Plotkarze momentami sam fakt istnienia GG był poboczny, bo na pierwszy plan wychodziły przeróżne intrygi. No i nie oszukujmy się, aktorstwo też ciekawsze, mimo że nie jest godne teatralnych desek ;))

ocenił(a) serial na 7
meadner

Według mnie dwa seriale na podstawie ksiażek Sary Shepard, czyli Pretty Little Liars, ale też The Lying Game.
Choć w przypadku tego drugiego książki są naprawdę lepsze. :D

ocenił(a) serial na 7
meadner

Może "Pamiętniki wampirów" i "Nastoletnia królowa Szkotów". Też mają szalone fabuły. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones