PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752792}

Po prostu Maria

Simplemente María
6,9 299
ocen
6,9 10 1 299
Po prostu Maria
powrót do forum serialu Po prostu Maria

To jedna z najgorszych protek ostatnich lat. Głupia o przeciętnej urodzie, do tego analfabetka. Denerwuje mnie o wiele bardziej od Maricruz z Dzikiego Serca. Maricruz też była głupia, ale przynajmniej ładna, zabawna i miała to "coś". U tej wszystko mnie denerwuje, nawet jej hiszpański

jomar

Zgadzam się. Nie mogę na nią patrzeć.

ocenił(a) serial na 5
jomar

No niestety, ale muszę się zgodzić, urodą nie grzeszy.

ocenił(a) serial na 5
Sathiya

Nie jest taka zła zależy jak oświetlenie dadzą. Do drugiego bardziej pasuje. Ale z tej Mari to ziółko. Niby taka cnotka a się puściła z pierwszym lepszym bogaczem i to już w 3 odcinku.

dominik1989

Tu nie chodzi nawet o urodę, ale o tą śmiesznie rozdziawioną buźkę. Zawsze ma szeroko otwarte usta i wyszczerzone zęby podczas śmiechu. Mam nadzieję, że to po tom aby później, bardziej widoczna była różnica. Ale i tak zalatuje sztucznością na kilometr

ocenił(a) serial na 5
Sathiya

chociaż nie oszukujmy się obsada dziewczyn nie powala. A ta siostra tego bogacza to lol po ciemku bym jej nie wziął .

dominik1989

tak to jest, jak prawie 40-latki (Arleth Teran i Carmen Beccera) i grają nastolatki. Zresztą Claudia Alvarez tez już dawno temu miała 30-tkę

ocenił(a) serial na 5
jomar

To nie chodzi o to wogóle Meksykański się brzydko starzeją. Jak chcieli zatrudnić starsze to już z po za meksyku. Nie widziałem jeszcze ładnej meksykańki przed 40.

ocenił(a) serial na 2
dominik1989

Co to za głupoty? A Paola Nunez, Grettell Valdez, Silvia Navarro, Jacqueline Bracamontes, a z jeszcze starszych - Claudia Ramirez? Wszystkie Panie są przepiękne. Niejedna 20 może im pozazdrościć urody. Takich nazwisk można wymienić jeszcze miliony.

ocenił(a) serial na 2
lotte_fw

Jeszcze chociażby Thalia - lat 45. :)

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

Trafia się czasem wyjątek. Ale zazwyczaj meksykańki mają charakterystyczny typ urody który mi się nie podoba.

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

Bardziej mi się podoba latynoski typ urody.

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

Sory ale mnie Meksykańska uroda nie pociąga. Te osoby co wymieniasz mogą mieć inne korzenie. Najbardziej mi się podoba ta cała PIna nieźle wygląda a reszta przeciętniaki

ocenił(a) serial na 2
dominik1989

To, że Cie nie pociąga nie upoważnia Cię do tego, aby mówić, że ktoś jest brzydki/brzydko się starzeje. Mnie np. William Levy i mu podobni również nie pociągają, aczkolwiek obiektywnie jest on mężczyzną przystojnym. ;)

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

ale on nie jest meksykaninem. Ale mi chodziło o tą telenowele którą z tych aktorek co gra uważasz za piękność. Bo ja nie widzę.

ocenił(a) serial na 2
dominik1989

No i co z tego, że nie jest meksykaninem?! Oj, ale Ty jesteś mało inteligentny. Dalsza polemika bez sensu :D

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

No bo akurat levy dzięki urodzie zrobił kariere. WIęc tu nie trafiłaś/eś

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

A ty z to jesteś dużo inteligenta jak mówisz że jest tak dużo pięknych aktorek przed 40 a pokazujesz kilka przeciętnej urody. Ta piosenkarka nieźle wygląda a reszta przereklamowana większość.

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

Jeżeli uważasz że ktoś nie może mieć swojego zdania. To raczej ty nie jesteś inteligentna. Powiedziałem tylko ,że meksykanki się brzydko starzeją a ty od razu się rzuciłaś. No to jak jest w meksyku tak dużo pięknych aktorek to czemu wybrali akurat te przeciętnej urody.

dominik1989

wszystkie meksykanki. co do jednej. każda z osobna. nie mam więcej pytań XD

ocenił(a) serial na 5
lotte_fw

Tak paola nunez, gretel valdez, Elizabeth gutierez , jacqeline bracamontes tez sa przed 40 i sie nie starzeja bardzo sa piekne i wiele innych. Ale silvia navarro to niezbyt ona wyglada n'a swoj wiek i zbyt przecietna jest

Monalia

Mnie się nie podoba Grettel Valdez, ani Jacky Bracamontes. Ale Paola faktycznie jest piękna. Piękne są jeszcze Susanna Gonzalez i Gaby Espino. Ale Susana ma chyba całkowicie europejskie korzenie (jej kolor skóry, włosów i rysy twarzy na to wskazują) a Gaby nie jest Meksykanką, tylko Wenezuelką. Ale faktycznie niektóre Meksykanki starzeją się paskudnie. Mayrin Villanueva, Veronica Castro czy Adela Noriega we wczesnej młodości były bardzo ładne, a potem ich uroda bardzo przybladła. A wiele innych robiło operacje plastyczne, i dziś wyglądają karykaturalnie

ocenił(a) serial na 5
jomar

Suzi i gabi ładne ale jacky bracanontez a zwłaszcza Elizabeth gutierez piękniejsze moim zdaniem. Paola Ray i te wszystkie z gorzkiej zemsty też bardzo ładne. Ale do gretel valdez najbardziej by pasowała rola tej marii bo już grała takie wiesniaczki i po przemianie ładnie wygladala

Monalia

Mnie się Jacky wcale nie podoba. Ma w dolnej części twarzy coś, co psuje cały efekt. Nie wiem jak to określić - nieregularny zarys ust, zbyt wystająca dolna warga. Może te usta ma za nisko osadzone, albo to wynik zbyt pociągłej twarzy. Coś mi w niej nie pasuje. Jeszcza jak ma mocny makijaż i włosy puszczone na twarz, to jest OK, ale kiedy grała w opasce odsłaniającej jej twarz i jeszcze nie miała mocnego makijażu wyglądała kiepsko.

ocenił(a) serial na 5
barbarella2_2

Każdy ma jakieś wady według mnie jest bardzo ładna i młodo wygląda na porównanie tych niektórych aktoreczek co są kiepskie i z wyglądu i gry aktorskiej.

ocenił(a) serial na 5
jomar

No wlasnie za stare sa do tych roli. Ogolnie brzydka nie jest taka w miare ale ta fryzura te sukienki zeobili z niej typowa wiesniare co to juz jest nudne w serialach. Ale lepiej w tej roli by sie prezentowala np gretel valdez bo mlodo wyglada lub inna aktorka.

jomar

widziałam wiele telenowel, wiele ekspresowych miłości poprzez dotyk ręki itp., ale tempo tej przerosło wszystkie inne. Co Alejandro widzi w Marii - pojęcia zielonego ani pomarańczowego nie mam

ocenił(a) serial na 5
girl_with_tattoo

Tak to juz przereklamowane i absurdalne

ocenił(a) serial na 5
jomar

Leci na łeb i szyje średnia tego serialu. A pamiętam jak niedawno miała średnią powyżej 8. Ja tam zawsze oceniam dopiero po obejrzeniu wszystkich odcinków.

jomar

zgadzam się. Protka to ładna kobieta, naprawdę, ale tylko na zdjęciach, jej gra aktorka, jej mimika, hiszpański, gestykulacja, stylizacje, wszystko przemawia na NIE.!

ocenił(a) serial na 4
jomar

Przez protkę zrezygnowałam z oglądania telki.

ocenił(a) serial na 3
jomar

W 100% się z Wami zgadzam, protka jest nie do zniesienia. Zdecydowanie lepsza była Kotka, mimo Daniela ;)
Uroda Claudi aż tak mi nie przeszkadza jak jej gra aktorska, rozbawiła mnie scena ze skurczami porodowymi, popłakałam się ze śmiechu gdy ja widziałam.
Wielka szkoda że Jose zgodził się zagrać w tej telce ;(

ocenił(a) serial na 8
Reina_5

Mi tam się ona podoba w roli Marii :) tylko wolałabym żeby na koniec była z Cristobalem ale pewnie tak nie będzie :(

ocenił(a) serial na 3
ania7733

Nie chce spojlerowac ale będziesz zadowolona z finału ;)

Reina_5

w odcinku 36 było że Alejandro chciał z Marią pójść do łóżka a ona powiedziała że nie będzie współżyć przed ślubem. śmieszna ta Maria przecież już współżyła w 3 odcinku poszła na całość

ocenił(a) serial na 5
Basia_6_fw

No i wystarczy dziecko mają pora na ślub. Taka jest fizozofia w telenowelach niby modlą się i wierzący są a puszczają się na prawo i lewą. I jak zajda w ciąże to błogosławieństwo i dziękują Maryji.

dominik1989

Maryi-dziewicy z Guadelupe :P

ocenił(a) serial na 5
ewelina84

Łysol się wyspecjalizował w graniu gejów. Biedny ten jego brat musiał udawać geja i teraz będzie miał przerąbane z łysolem:D:D

dominik1989

To ten sam co w prawdziwym uczuciu?a może on rzeczywiście jest gejem?

ocenił(a) serial na 5
11koala19

Często jest tak że jak ktoś raz zagra geja to potem przez dłuższy czas gra dopóki się nie wybije. W Polsce też tak jest.

ocenił(a) serial na 6
jomar

Mnie strznie dziwi taka dziecinna naiwnośc u bohaterki, mimo że jest dorosłą osobą. denerwuje mnie Jej mimika i sposób mówienia I jeszcze to Jej proszę pana jak mówi do Alejandro (no tyle czasu spędziła z facetem i prosze pana :) )

ocenił(a) serial na 7
jomar

Oglądam każdy odcinek i z całą pewnością mogę stwierdzić,że Alejandro ma zidiociałego przyjaciela,Marco.
Tak irytujący,że masakra.
Vanessa przebija wredną wszystko i wszystkich.
Za kudły i do parteru.
Zawsze też w telkach denerwuje mnie to,że główne bohaterki są tak zranione,że nie dają sobie nic przetłumaczyć tylko zgrywają wielkie niezależne.
Maria,ogarnij się i daj szansę Alejandrowi.

jomar

Jest bardzo piękną kobietą popatrzcie sobie na jej zdjęcia w internecie! !!!

malpi27078610

W tym problem - jest piękna na zdjęciach. W serialu też ma "dobre momenty". Ale cały efekt psuje jej pretensjonalna mimika - tępe spojrzenie, wiecznie otwarte usta jak u przedszkolaka i sztuczny uśmiech.

jomar

Tym, którzy dopiero przeczytają ten wątek i tę opinię radzę oglądać telkę, opinia jest z samego początku serialu, potem Maria zmienia się nie raz, w dodatku w ruchu wygląda inaczej niż na foto jak każdy...w ruchu każdy wygląda lepiej niż w zatrzymanych "minkach' no chyba, że chodzi o fotki a'la Photoshop wtedy sytuacja jest odwrotna :) http://bi.gazeta.pl/im/0/11179/z11179430O.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones