PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219082}

Pokemon Chronicles

Pocket Monster Side Story
6,0 123
oceny
6,0 10 1 123
Pocket Monster Side Story
powrót do forum serialu Pocket Monster Side Story

Głupia bajka

ocenił(a) serial na 4

nie wiem kto wymyślił tak głupi bajkę i zupłnie nie rozumiem jak mogła stać się taka znana:/

Renia234

Żartujesz? Pokemony są świetne!!! A wymyslili ją Japonczycy.

Renia234

A co mi tam, odpowiem Ci po prawie 5 latach. Pokemony to fenomen, tylko nieliczni mający około 8 lat w okresie wdrożenia ich w Polsce mówili, że 'to głupia bajka'. Teraz przynajmniej jesteśmy mądrzejsi o tyle, iż wiemy, że to nie bajka, a anime...a zachwyt jak najbardziej pozostał! Odkąd w pierwszej klasie podstawówki dane mi było obejrzeć pierwsze odcinki, znaleźć pierwsze tazo w chipsach i zagrać w pierwsze gry, tak do teraz z wielką ochotą gram w najnowsze odsłony, staram się oglądać na bieżąco wszystkie nowe odcinki i filmy. Pokemony to coś, co dostało oddzielną zakładkę w naszym dzieciństwie i dla wielu nadal jest częścią życia ;)

faylon

Po kolejnych 5 latach dopiszę, bo się zasadniczo zgadzam z Faylon :) Dla każdego dorosłego bajka/animacja skierowana do dzieci jest głupia. Bo i nie jemu ma się spodobać. Pokemony to symbol pokolenia urodzonego na przełomie lat 80/90. Teraz odżywa dzięki Pokemon GO.

StaraPanna

A ja odpiszę Ci po godzinie: to Pokemon Go nadal się utrzymuje? Ze względu na telefon z Windowsem nie dane było mi w to zagrać i pewnie ze względu na mniejsze zainteresowanie dalej nie będzie dane... Za to nadal są nowe gry na konsole, anime ciągle wychodzi (niestety mocno przerobione na standard dzisiejszych animacji), więc marka się trzyma. Mam nadzieję, że Pokemon Go zostanie na tyle rozbudowane (bo potencjał ma ogromny), iż całość znów przyciągnie dzieciaki na tyle, że będę mógł córce powiedzieć: patrz, tatuś też to oglądał jak był w Twoim wieku :)

faylon

Żyje z pewnością w Warszawie, bo tu teraz mieszkam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones