PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792544}
3,5 238
ocen
3,5 10 1 238
Pod wspólnym niebem
powrót do forum serialu Pod wspólnym niebem

Prosto, jak konstrukcja cepa podana polityczna propaganda, bez kszty subtelności czy inteligentnego humoru. Partyjny serial, wstyd...

ocenił(a) serial na 2
mike.jay

prawda w dodatku nieśmieszny

ocenił(a) serial na 1
mike.jay

Do tego prymitywny i tragicznie zagrany...

ocenił(a) serial na 1
mike.jay

Jak dla mnie, poza Panią Ewą Szykulską, nie ma nic godnego uwagi w tym serialu..

mike.jay

A co tam było partyjnego co może wychwalali PiS i atakowali opozycje tak jak w wiadomościach?

ocenił(a) serial na 1
GTA1

obojetnie czy partyjny czy nie ale faktycznie prymitywna propaganda na najnizszym poziomie! 1/10

ocenił(a) serial na 1
GTA1

No właśnie w drugą stronę - z prawicowców robią jakieś zaściankowe mohery i przygłupów a polsko-polską wojenkę obrazują z pomocą wszystkich stereotypów i popularnych hasełek czyli, np. pancerna brzoza, nasi/wasi w spółkach skarbu państwa, dobra zmiana, gazety Leesweek. Jako Polak jestem urażony, że wypuszczono taką szmirę w TVP i mam nadzieję, że Kurski poleci w końcu ze stanowiska.

borgia3

"...z prawicowców robią jakieś zaściankowe mohery i przygłupów"


Wcale nie trzeba tego z nich robić. Oni tacy są.

GTA1

o to chodzi, że tam nic nie ma.

mike.jay

No tak przecież wiadomo że jak zrobią jakiś serial naśmiewający się z opozycji kiedy PiS rządzi to propaganda i cała prawda o PiSlamistach . A jak zrobi się jakiś serial o PiSie żart to wtedy to jest arcydzieło, bo w Polsce tylko można się śmiać z jednej parti czyli PiS .

GTA1

Ależ nie, można się śmiać z opozycji i to nawet gromko tylko że by to było żartowanie a nie skórka od banana na szkolnym apelu. "ulubiony ciąg dalszy" nie ratuje tekstu niestety.

GTA1

Rzecz w tym, że w instytucjach medialnych państwa rządzonego przez PiS nie można się śmiać z PiS.
A jak się śmieją w prywatnych, to też pisiorów w zadki kłuje i robią podchody, żeby prywatne przejąć.

ocenił(a) serial na 1
mike.jay

nędzne fakt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones