PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624274}

Podwójne życie Angeliki

Dos Hogares
7,0 177
ocen
7,0 10 1 177
Podwójne życie Angeliki
powrót do forum serialu Podwójne życie Angeliki

Krótko i nie zagłębiając się w fabułę.

Angelica Estrada jest weterynarzem. Po kilku latach romansu wychodzi za Santiaga Ballesterosa, architekta, w którym się zakochuje. Santiago i Angelika utrzymują swój związek mimo sprzeciwu jego matki, Patricii. Krótko potem Santiago ma wypadek i przepada bez śladu. Zostaje uznany za zmarłego. Po 2 latach Angelika odnajduje nową miłość w osobie Ricardo Valtierry, znacznie od niej starszym, bogatym mężczyźnie, który był zaręczony z matką Santiaga - Patricią. Zerwał z nią zaręczyny dla Angeliki, co tylko powiększyło nienawiść Patricii do Angeliki. Angelika wychodzi za mąż za Ricarda. Wkrótce potem pojawia się Santiago, który chce odzyskać swoje życie i żonę. Od tej chwili Angelika stoi przed dylematem: wg prawa jest żoną dwóch mężczyzn. Ponieważ obydwu kocha zaczyna prowadzić podwójne życie.

użytkownik usunięty
Edi13

Dziękuję. <3

Mam nadzieję, że nie za późno Ci napisałam:) Wczoraj zauważyłam Twoje pytanie. Miłego oglądania:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones