PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36197}
7,5 5 383
oceny
7,5 10 1 5383
Pogranicze w ogniu
powrót do forum serialu Pogranicze w ogniu

obok Ekstradycji
dlaczego tak uwazam ? misterna fabula i trzymajacy w napieciu, do konca, powiem,ze zaczalem ogladac przedwczoraj i nalogowo ogladam do dzisiaj a jestem dopiero w polowie serii, powiem,ze jest to serial ktory zmusza do myslenia, razem z glownymi bohaterami mozemy analizowac rozne watki ( przedewszystkim misterne akcje szpiegowskie oraz watki "zgadnij kto jest wtyka/podwojnym agentem/przeciwnikiem" ), serial tez pokazuje dobitnie kulisy polityki miedzynarodowej w owczesnej Europie, w tym serialu mamy dwoch glownych bohaterow ktorych glowna motywacja jest sluzba swojej ojczyznie oraz rywalizacja z przeciwnikiem - dawnym przyjacielem, wielkim plusem serialu sa dobrze skrojone postaci drugoplanowe, wg mnie najlepsze sa sceny z dziennikarzami - szpiegami ( sceny berlinsko-paryskie ), drogi alkohol na imprezach leje sie gestymi strumieniami ( wprawne oko wypatrzy np koniak Hennesy czy drogie wina francuskie ), ukazane sa kulisy polityki miedzynarodowej i skomplikowane intrygi personalne, powiem tez, ze mimo iz serial stworzono przy niskim budzecie to jednak realizm jest bardzo dobry , oczywiscie w serialu wprawne oko zauwazy drobne bledy jak wspolczesne dolary czy pistolet vis w 1923 ale to nie zmienia faktu,ze to swietny serial, ludzie ktorzy krytykuja serial to ludzie ktorzy zapewne nie rozumieja sedna pracy wywiadowczej i dla nich szpieg to ktos w rodzaju Jamesa Bonda ktory strzela z nieskonczonych magazynkow do nieskonczonych hord przeciwnika, pozdro dla wszystkich fanow "Pogranicza w ogniu", serial ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl, nie wiedzialem, ze polska telewizje stac na wyprodukowanie tak swietnego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones