PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 872
oceny
7,1 10 1 19872
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

1 Sezon

ocenił(a) serial na 10

Siemka,

Właśnie oglądam pierwszy sezon i mam pytanie, dlaczego w 65 odcinku Charmander jest
nadal Charmanderem skoro w 43 odcinku Charmander ewoluował w Charmeleona w 46
odcinku przemienił się w Charizarda ? Trochę to dziwnę, skoro w 64 odcinku był Charizardem
:)

Drugie pytanie - Szef zespołu R pokazał mewtwo z walką z Garym. I mam pytanie czy mewtwo
będzie występować w dalszych odcinak ? A może teraz powinienem oglądnąć pierwszy film w
którym występuje mewtwo ?

ocenił(a) serial na 10
Calvex

Oglądnąłem 66 odcinek i tam również Charizard jest Charmanderem, widzę , że coś źle ponumerowali te dwa odcinki :P

ocenił(a) serial na 7
Calvex

O ile dobrze pamiętam, to zmienili kolejność emitowania odcinków w USA i wyszło jak wyszło :D
Mamy niezwykłą odmianę w Pokemonach.

ocenił(a) serial na 6
Calvex

1. To był odcinek specjalny puszczony na święta.
2. Ten krótki epizod z Mewtwo w anime był w sumie zapowiedzią Zemsty Mewtwo. Możesz spokojnie brać się za film. Mewtwo jeszcze wróci w Powrót Mewtwo i The Mastermind of Mirage Pokémon.

ocenił(a) serial na 10
Iraheta

Dzięki za odpowiedź :)

Na razie żadnego filmu jeszcze nie oglądałem, a kończę 3 sezon :P Jutro może dam radę obejrzeć.

Calvex

Tej, ja też kończę właśnie 1 sezon :D Fajnie sobie powspominać i przypomnieć odcinki, które oglądało się za dzieciaka :D Nie mogę się doczekać serii Johto, bo to chyba najlepsza ze wszystkich (moim i chyba każdego zdaniem) :D Tylko szkoda, że musiałbym jeszcze oglądać 30 odcinków Orange Islands, bo to seria przed Johto :(

ocenił(a) serial na 10
EastJudas

Heh ;)

Johto bardzo fajne bo w końcu Brock wrócił :D Przyznam, że 3 sezon bardzo ciekawy, zostało mi jeszcze 8 odcinków do końca i trzeba będzie wziąć się za Johto League Champions z czego co czytałem to sporo w tym 4 sezonie się dzieje.

W Orange Islands początek był troszkę nudny - moim zdaniem oczywiście, ale później wszystko się rozkręciło :)

Calvex

No i opening z Johto najlepszy z całej serii (muzyka + wizual), nie?:P Masz zamiar oglądać resztę sezonów do tych nowych?:P

ocenił(a) serial na 10
EastJudas

Tzn. ja mam sentyment do trio Ash, Brock i Misty, więc na 100% oglądnę wszystkie odcinki do 5 sezonu (Master Quest) włącznie. :D
Kolejne sezony oczywiście też będę oglądał bo wiem, że w 6 sezonie Misty wraca do Azurii i pojawia się nowa bohaterka, ale do którego sezonu dotrwam ? sam nie wiem :P

Heh zgadzam sie z tym, że opening 3 serii wymiata, muzyka jest genialna ;)

ocenił(a) serial na 6
Iraheta

Wracając do tematu; dzisiaj wpadłam na trailer nowego filmu o pokemonach, w którym pojawia się... Mewtwo lub coś go przypominające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones