PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 871
ocen
7,1 10 1 19871
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

Kiedy byłem mały, uwielbiałem pokemony. Z istną pasją oglądałem pierwsze sezony i na tym poprzestałem. Ostatnio tak z czystej ciekawości postanowiłem poszperać na necie w celu dowiedzenia się, co ciekawego wydarzyło się w anime-i jestem naprawdę szczęśliwy, że przestałem oglądać ten serial akurat wtedy, kiedy skończyła się jego genialność i zaczęło się... no właśnie, błędne koło.

Chyba wszyscy wiedzą, czemu Misty dołączyła do Asha: chłopak "pożyczył" sobie jej rower, a Pikachu przypadkowo go zniszczył. Po zakończeniu serii "Johto" miejsce Misty zastąpiła May, która dołączyła do gangu, bo... Pikach zniszczył jej "pożyczony" rower. Następnie Ash bierze udział w kolejnej lidze, którą ZNOWU przegrywa.

Seria "Diamon Pearls": miejsce May zastępuje Dawn, która dołączyła się do paczki, bo... no właśnie, chyba się już domyślacie. Małe wyładowanko elektryczne zniszczyło jej środek lokomocji. Gdy zaś w tej samej serii Ash w końcu dochodzi do kolejnej ligi, znowu ją przegrywa.

To genialne anime, na którym spędziłem całe moje dzieciństwo po prostu zeszło na psy. Jedno wielki błędne koło: Ash przegrywa ligę, smutny wraca do Alabastii, wyrusza do nowej ligii, niszczy komuś rower, ten ktoś dołącza z tego powodu do paczki, Ash przegrywa ligę, wraca do Alabastii, niszczy komuś rower-ILEŻ MOŻNA?!

Ketosz

Pierwsze odcinki były najlepsze, ale gdy zaczęłam oglądać dalej (po Johto) to się zawiodłam :(. Teraz jest nowa seria Best Wishes no i jakimś cudem Pikachu nie zniszczył roweru nowej bohaterce :). Oglądam nowe odcinki z cichą nadzieją, że to anime odżyje. Tak ogółem to lubię to anime, ale jak tak dalej będzie to w końcu znudzi mi się taka sama fabuła.
Pozdrawiam

Selenka115

Ja japońszczyzny nie trawię od młokosa ... ale jak zjawiły się pakemony to się zainteresowałem ... pamiętam , że całe osiedle tym żyło i te żetony , które się kolekcjonowało ( chyba w czipsach były ) to zawojowały całe moje środowisko :) ... Jedyną japońską bajkę jaką toleruje (nawet do dzisiaj ) są właśnie pokemony ... bo stały się tak jakby kultowe ...

plaZmus92

Pokemony są super.

kobra116

teraz pokemony są żałosne ale kiedyś jej kochałem tą bajkę, dzieciństwo to najwspanialsze co się w życiu człowieka przytrafia moim zdaniem

ocenił(a) serial na 10
mucka77777

O żetony to my no osiedlu wojny toczyliśmy :D
Kiedyś pokemony były świetne, ale dalsze serie to porażka.

Pieniak3

Żetony! Moi rodzice nie pozwalali mi jeść chipsów, bo rakotwórcze, więc nieźle się musiałam nakombinować, żeby zebrać własną kolekcję (handel wymienny i zakłady) - to były czasy! Ciekawe, czy mam je jeszcze gdzieś na strychu...

ocenił(a) serial na 10
Invisse

Ja to raz nawet odwaliłem taki numer: Ojciec dał mi dychę bym chleb kupił i sobie czipsy, a że wtedy byłem gdzieś na początku podstawówki to zrozumiałem że za całą resztę i kupiłem jakieś 8 paczek xD

użytkownik usunięty
Ketosz

Swablu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones