PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 871
ocen
7,1 10 1 19871
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

Temat pod anime, wiec trzymajmy się tej chińskiej bajki i nie poruszajmy kwestii gry.
Jakiego pokemona niechętnie oglądaliście na ekranie?

Moim niechlubnym numerem 1 jest jigglypuff, niby słodki, niby zabawny, ale oglądanie tej samej sekwencji w co drugim odcinku robi się już męczące. Ten atencyjny zwierz potrafi mnie nieźle wynudzić, zatrzymując ciekawe akcje swoim śpiewem.

ocenił(a) serial na 10
Cuala_

Chmmmm Magikarp Jest do dupy i w serialu i w grze

użytkownik usunięty
horrormasterPL1

Chyba nie...

Cuala_

Japońskiej nie chińskiej!

ocenił(a) serial na 10
ajmak

trochę dystansu bb

Cuala_

Jakiego dystansu to jak na kromkę chleba powiedzieć rogalik.

ocenił(a) serial na 10
ajmak

nie żeby to był żart stary jak świat. chinska bajka / japonskie anime / koreanskie obrazki/cotam jeszcze.

Cuala_

...gra planszowa czy video jedno i to samo.

ocenił(a) serial na 10
ajmak

widać kolego ze nie znasz internetów i nie rozumiesz sarkazmu. pozdrawjam

Cuala_

hahahaha sarkazm

ocenił(a) serial na 10
ajmak

srarkazm. jak myslisz pan ze nie wiem z jakiego kraju wywodzi się moje ulubione uniwersum to proponuje iść i pozbierać wszystkie chorągiewki w kodeksie zabójców zastanawiając się nad swoim zachowaniem ;_;.

Cuala_

Nie myślę nic na Twój temat więc również jakoś nie zawalam sobie myśli co ty wiesz a czego nie, widzę to poprawiam.

ocenił(a) serial na 10
ajmak

tylko ze określenie "chinska bajka" jest już takim kulciakiem że nie trzeba się spinac i udowadniac swojej jakże szerokiej wiedzy xp nikomu tym nie zaimponujesz bb

Cuala_

Jeżeli uważasz że wiedza, że anime jest japońskie jest szeroką wiedzą to chyba najmądrzejszy nie jesteś. Naprawdę mam czym zaimponować hah :D

ocenił(a) serial na 10
ajmak

wcale tak nie uwazam, bo wlasnie Cie obsmialAM ale najwyrazniej jestes jeszcze trudniejszym przypadkiem niz myslalam. ty chyba naprawde nieumiesz ironii. pasuje elo xd

Cuala_

A czy ja powiedziałem, że tak uważasz? Widzę że masz problemy z czytaniem.

ocenił(a) serial na 10
ajmak

http://tgchan.org/kusaba/meep/src/134097163904.jpg

Cuala_

JEŻELI uważasz że... a nie tak uważasz. Widzisz różnicę?

ocenił(a) serial na 10
ajmak

to po co przepłacać? http://www.fun-gif.pl/sites/default/files/images/chajzer.gif

Cuala_

Nie rozumiem co teraz miałaś na myśli.

ocenił(a) serial na 10
ajmak

dorośniesz, zrozumiesz

Cuala_

Raczej wątpię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones