PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 863
oceny
7,1 10 1 19863
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

W odcinku zatytułowanym "Just Add Water", w którym Ash, Brock i Misty poznają Doriana, specjalistę od pokazów wodnych pokemonów, i jego nieoficjalny Gym, gdy Psyduck używa na Zespole R ataku, który po angielsku nazywa się Psychic, powoduje, że Zespół R "znowu błyska".
Gdy Zespół R wznosi się w powietrze, James, Jessie i Meowth mają twarze (wyraz oczu i ust) jak Wobbuffet (a Arbok i Victribell nie).
Trwa to dosłownie ułamek chwili, ale dosyć wyraźnie daje się zauważyć.

ocenił(a) serial na 8
damiano444492

Kolejna ciekawostka.
W odcinku "Fourth Round Rumble", gdy Bulbasaur Ash'a walczy z Beedrill'em należącym do trenerki Jeanette Fisher, Misty oburza się na słowa Brock'a "Mam nadzieję, że ona nie ma chłopaka" i zaczyna na niego krzyczeć. Zanim zaczyna na niego krzyczeć, robi zezłoszczoną minę. Taką samą robi Togepi. Gdy Misty krzyczy na Brock'a, Togepi krzyczy razem z nią. Trener i jego pokemon współgrają ze sobą :P

ocenił(a) serial na 8
damiano444492

Pamiętasz może jak brzmiały te tytuły w polskiej wersji? Zwłaszcza ten z miną Misty, bo chyba go widziałam, a nie mogę sobie przypomniec.

ocenił(a) serial na 8
muppet90

"Huczna runda czwarta"
Jest to odcinek numer 79 na tej liście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_animowanego_Pok%C3%A9mo n

ocenił(a) serial na 8
damiano444492

Ach, już sobie przypomniałam, to było na zawodach w Kanto, ta dziewczyna miała jeszcze Scythera i Bellsprouta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones