PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 850
ocen
7,1 10 1 19850
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

Jaki był wasz ulubiony pokemon? :D

ocenił(a) serial na 7
TubylecBetonu

Sandshrew

ocenił(a) serial na 10
TubylecBetonu

number #001 in my heart <3

ocenił(a) serial na 2
Cuala_

To coś dało się oglądać tylko i wyłącznie ze względu na Pikachu ;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Przemawia przez Ciebie ignorancja, młoda damo, charakterystyczna dla Twojego wieku. Jakkolwiek zarys psychologiczny Pikachu odpowiadał gustom nastoletnich dziewcząt, tak pozostałe pokemony docenić mógł bardziej wytrawny koneser, do którego skierowano całe wyborne anime.
Dodam też z niesmakiem, że staty Pikachu w grze wołają o pomste do nieba.

ocenił(a) serial na 2
Cuala_

Ignorancja mówisz? Mnie drażniło podobieństwo do walk psów, kogutów czy innych. Pokemony zbyt przypominały zwierzęta; jednego stworka wystawiali przeciwko drugiemu, by zdobyć jakąś tam odznakę. I niby czego ona dowodziła? Bo na pewno nie tego jacy to oni są świetni trenerzy, gdyż pokemony właściwie prawie, w ogóle nie były przygotowywane do walki, więc to, że któreś wygrało było tylko i wyłącznie ich zasługą a nie ludzi, do których należeli.
P.S. Jestem ciekawa ile masz lat, skoro mnie uważasz za młoda damę ;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Anime bazowało na genialnej grze o tym samym tytule i było jej całkiem wierne. Jej siłą jest całe wspaniałe uniwersum włącznie z florą, fauną czy geografią miejsc. Etyczne rozważania proponuje odstawić na bok, to chyba logiczne że będąc fanem serii pokemon nie popiera się walk zwierząt irl.
Kobiet o wiek się nie pyta, moja droga, ale zapewniam Cię że jestem już bardzo stara. Tak jak i pokemony (gimby nie znajo:( )

ocenił(a) serial na 2
Cuala_

Skoro tak uważasz... Jednak śmiem twierdzić, iż nie jesteś zbyt obiektywna. Nawet największy fan potrafi dostrzec mankamenty swoich ukochanych produkcji. Ty tylko i wyłącznie piszesz pochwały, więc sama rozumiesz, że mnie nie przekonujesz. Aaale to tylko moje, bez znaczenia dla ogółu, zdanie ;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Z tą różnicą, że pokemony przez większość trenerów były traktowane bardzo dobrze, a walki nie prowadziły do ich trwałego okaleczenia lub śmierci. Być może od trenerów w anime nie zależało to, jak pójdzie ich podopiecznym, ale to już tylko i wyłącznie ich zasługa, że takich a nie innych podopiecznych udało im się zdobyć i że znając mocne i słabe strony pokemonów właśnie te wybierali do danej walki. Nie powiesz mi chyba, że takie różnice nic nie znaczą. Dla mnie to porównanie zupełnie nie ma sensu i jest wręcz nieco nie na miejscu.
Osobiście od dzieciństwa nie przepadałam za Pikachu Asha; zgodzę się z koleżanką, że jego charakterek może się podobać chyba tylko nastoletnim buntowniczkom i niewielu ludziom poza tym.

ocenił(a) serial na 2
Rysiek_

Ehh, to tylko Pokemony, czemu tak przeżywacie, że komuś się one nie podobały...
Takie miałam skojarzenie te nascie lat temu. Czy nie na miejscu? No cóż, to Twoje zdanie, ja obstaję przy swoim.
Dobrze traktowali? (damscy bokserzy też są dobrzy dla swoich kobiet, z tymi małymi epizodami, kiedy je piorą na jabłko- o i to jest dopiero porównanie nie na miejscu!) Co z tego, skoro koniec końców wystawiali do walki, które zwykle były dość dramatyczne. Jasne, że nie było trwałych okaleczeń, w końcu to tylko bajeczka. W życiu jak ludzie wylatują w powietrze to giną- biedny zespół ER musiał znów błysnąć ;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Przeżywamy? Skąd w ogóle takie określenie? Każdy chyba człowiek broni swojego zdania, jeżeli ma takowe - równie dobrze mogłabym oskarżyć Ciebie o "przeżywanie" tego, że Pokemonów nie lubisz, tylko dlatego że bronisz swojej pozycji.
Mówiąc "porównanie nie na miejscu", miałam na myśli raczej niepasujące, a nie zbyt brutalne czy ordynarne, jak widocznie to zrozumiałaś. Czy kiedy pięcioletnie dzieci biją się ze sobą dla zabawy - bawią się w zapasy, nie robiąc sobie krzywdy - też reagujesz rozdzielaniem ich z krzykiem i twierdzisz, że to dokładnie to samo, co poważna walka? Sama zauważyłaś, że realia bajki znacznie różnią się od tego, co w prawdziwym życiu, Team Rocket nie umiera, wylatując w powietrze, nikt nie ginie spadając z ogromnej wysokości, nie spala się żywcem po potraktowaniu otwartym ogniem - więc tym samym można wnioskować, że w uniwersum, w którym akcja się toczy, żadna istota nie ucierpi zbytnio na takiej walce.

ocenił(a) serial na 2
Rysiek_

Jeśli dzieciaki biłyby się identycznie jak te stworki to owszem, rozdzieliłabym. To jednak trochę co innego niż dziecięce wygłupy, pokemony nie walczyły dla zabawy, z własnej woli, nie miały z tego przyjemności, po prostu im kazano i tyle.
Ale w ogóle po co ta dyskusja? Założycielowi tematu chodziło tylko o podanie swojego ulubieńca, nie spamujmy już mu więcej. Każdy zostanie przy swoim i basta. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Dodam jeszcze tylko, że pokemony mogły odmówić walki, wystarczy spojrzeć na walki Asha w pierwszym sezonie, ile razy jego podopieczni odmawiali wzięcia udziału w walce. Pozdrawiam i miłego dnia życzę. c:

ocenił(a) serial na 8
TubylecBetonu

Najlepszym pokemonem na świecie jest Mewtwo. Choć wciąż nie mogę się pogodzić z myślą, że istnieje drugi, żeński Mewtwo.

TubylecBetonu

Dżiglipaf, usypiał ofiary i malował ku**asy na czole - mistrzostwo

użytkownik usunięty
TubylecBetonu

Swablu ♥

użytkownik usunięty

I altaria

użytkownik usunięty
TubylecBetonu

Pikacz!!! i inne kawaii stworki: Vulpix, Mew, Eevee, Raichu, Pichu...

TubylecBetonu

Idstein <3

TubylecBetonu

1. Squirtle
2. Bulbasaur
3. Pika Pikachu

TubylecBetonu

Cubone,czy jakos tak:P

Zywcem pasuje sobie odswiezyc te epicka kraine;D

TubylecBetonu

Ursaring! Zdecydowanie. Choć lubiłam jeszcze Charmandera (no i Charizarda), jednak ten pierwszy jest moim faworytem.

użytkownik usunięty
TubylecBetonu

Z trzeciej geny to Arcanine, a ze wszystkich to Steelix ;)
Jak ktoś chce to może zagrać w PokeMMO, tylko trzeba ściągnąć roma z angielskim fire redem i mieć zainstalowaną javę :)

ocenił(a) serial na 7
Krzys_Pe

Pikachu

ocenił(a) serial na 10
TubylecBetonu

Eevee! :)

ocenił(a) serial na 10
TubylecBetonu

Psyduck

TubylecBetonu

Oj, ciężko wybrać jednego. Do moich ulubionych zaliczam:
- Pikachu
- Lapras
- Ninetales i Vulpix
- Dratini
- Eevee (i jego 3 ewolucje)
Dalej:
- Bulbasaur
- Squirtle
- Growlithe i Arcanine
- Ponyta
- Dewgong i Seel
- Togepi
- fioletowy Nidoran
- Nidoqueen
- Poliwhirl
- Chikorita i Bayleef
- Articuno
- Lugia
- Mew

ocenił(a) serial na 10
MarcoK

Jak dla mnie najlepszy jest Onix !!!!

raj_878

A ja uważam, że lepszy jest Steelix!

TubylecBetonu

http://vignette4.wikia.nocookie.net/pokemon/images/f/f6/MD2_Grovyle_art.png/revi sion/latest?cb=20140809040753 <- ten jest super.

użytkownik usunięty
Moai

A

użytkownik usunięty

A

ocenił(a) serial na 10
TubylecBetonu

Psyduck!

użytkownik usunięty
TubylecBetonu

Niezaprzeczalnie Electrode, ze względu na jego podobieństwo do memu Polandball, tak jak u Pokeballa i Voltorba (Przypadek? Nie sądzę...). Na drugim miejscu jest Fennekin, i to chyba właśnie dzięki niemu polubiłem lisy.

TubylecBetonu

Moje top 5 z pierwszej ulubionej generacji:
1. Squirtle
2. Kabutops
3. Snorlax
4. Haunter
5. Poliwhirl

TubylecBetonu

Ninetales!

TubylecBetonu

Agumon. Żadne pokemony.

ocenił(a) serial na 10
TubylecBetonu

Ja nie mam ulubionego Pokemona...
JEDNEGO:-)
Zawsze miałem,nadal mam trzy ulubione typy:
Ognisty,Roślinny,Wodny:-)
Czyli innymi słowy takie jak startery:-)
Zawsze do pokemonów z tych grup największą miałem słabość

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

A z samych starterów niewątpliwie najlepsza była Chikorita:-) Taka słodziutka i przylepna:-)
Nawet Pikachu się tak nie kleil do Asha jak ona

ocenił(a) serial na 8
TubylecBetonu

Bulbasaur. A w mniejszym stopniu Scyther i Golem.

TubylecBetonu

ach ta końcówka lat 90 ogl z kuzynami pokemonów , zbieranie tazosów , zabawy na placu zabaw oraz granie w jeszcze czarno białe gry pokemon na kompie ... moim ulubiony pokemonym jest Psyhoduck taki pokemon z którego każdy się śmiał był jednym wielkim trolem i tchórzem , był śmieszny oraz uroczy ale naprawdę skrywał w sobie wielką moc
https://www.youtube.com/watch?v=rwP4MTNjfcM

ocenił(a) serial na 6
TubylecBetonu

Bulbasaur, Chikorita i Kingler.

TubylecBetonu

No w sumie to jest kilka, które szczególnie lubię - najbardziej to chyba Mudkip, Gliscor, Spheal, Greninja i Banette.

TubylecBetonu

Farfetch'd, Lapras, Pinsir, Litwick, Heracross, Ho-Oh, Snivy i Rayquaza

TubylecBetonu

ja lubię Snorlaxa

ocenił(a) serial na 10
TubylecBetonu

Scyther.

ocenił(a) serial na 8
TubylecBetonu

Charizard, Alakazam i Dragonite ofc. :)

ocenił(a) serial na 10
TubylecBetonu

Lucario

TubylecBetonu

Gengar!!! Mr Mime, Psyduck, Mew, Mewtwo, Magmar.

TubylecBetonu

Squirtle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones