PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 866
ocen
7,1 10 1 19866
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

James to debeściak. "Faaajnie!"
http://www.kreskoweczki.pl/kreskowka/5142/pokemon_15-bitwa-na-pokladzie-sw-anny/

A tak na serio, to nie wiem, dlaczego niektórzy nie lubią tej bajki. Mi ona kojarzy się baaardzo z dzieciństwem, a to bardzo miłe wspomnienie (no i cóż - nawet nie tak odległe, nie oszukujmy się xD). Dzisiaj przede wszystkim pokemony kojarzą się, nie wiem dlaczego, z dziećmi neo (?), chociaż powiązań raczej nie ma. Albo po prostu ja jestem taka niespostrzegawcza.

zuzka_9

A! Ja zawsze najbardziej lubiłam Jamesa! On się marnował w tym zespole R!

ocenił(a) serial na 8
em2345

Też go lubiłam, był taki naiwny i głupiutki, zawsze mi się podobało jak opowiadał o swoim dzieciństwie, jak żył w bogactwie, a Jessie i Meowth zabijali go wzrokiem. :D

zuzka_9

James jest genialny :D To mój ulubiony idiota :P Choć moim zdaniem w polskim dubbingu popsuli mu głos bo podczas gdy w angielskiej wersji jego głos był coraz grubszy i bardziej męski to u nas brzmiał z odcinka na odcinek coraz bardziej jak ciota :P

Konradomorelo

Zgadzam się,choć uważam bardziej, że po polsku jego głos brzmiał później...eunuchowato :D

Egzotic

No, jego głos był po prostu świetny w pierwszych dwudziestu odcinkach. Taki złowieszczy kozacki :D Przez to tym bardziej nie rozumiem decyzji o przystosowania głosu do charakteru bo w Jamesie właśnie piękne jest to, że mimo kozackiego głosu kozakiem nie jest :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones