PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 863
oceny
7,1 10 1 19863
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

Na wstepie, ogladam wersje angielska, oryginalna, sciagnieta z torrentow (Wszystkie sezony) i sa normalnie odcinki ponumerowane i sezonami oddzielone.

W czym problem, mianowicie jestem wlasnie przy bodajze 53 odcinku seoznu 1 'The Purr-fect hero' (dzieciak jaral sie Meowh gdy glowni bohaterowie odwiedzili przedszkole) i na koncu tego odcinka leci piosenka z dodanymi do niej momentami z roznych odcinkow. Wiekszosc z nich w ogole nie bylo w poprzednich epizodach. Jest jeden glowny moment w tym 'teledysku' ze tak to nazwe gdzie Ash siedzi w jaskini i wszystkie jego pokemony wyszly aby go ogrzac (pamietam nawet ten odcinek z telewizji lata temu) i tu jest problem, bo tego odcinka do tej pory nie bylo. Co wiecej, w tej jaskini wychodzi takze Charmander, a w odcinku przy ktorym obecnie jestem, Ash ma juz Charizarda. O co chodzi?

Rzecz druga, kilka odcinkow wczesniej, (max 10) bohaterowie maja przygode ze zlodziejem pokemonow, ktory ukradl wszystkie Misty gdy ta gonila Farfechta. Tutaj okej, lecz nastepnie okradl on zespol R i zabral im 3 pokeballe. No wlasnie 3, gdzie do tamtego momentu mieli oni tylko 2 (ten 3 w tym odcinku to ten Lizing czy jak sie tam nazywa, ten co ma dlugi jezor). Jessie zlapala tego z jezorem, owszem, ale kilka odcinkow pozniej.
Glupia rzecz ale irytujaca, ktos wie o co chodzi?

Lukaszzz_2

Tak, miałem to samo gdy oglądałem pierwszą serię. Było to bardzo denerwujące i tak naprawdę ciągle nie wiem jaka jest prawdziwa kolejność odcinków. Ale mimo wszystko trzeba na to przymknąć oko bo przy takim ogromie odcinków sami twórcy się w tym pewnie trochę pogubili.

ocenił(a) serial na 8
Lukaszzz_2

Z tego co pamiętam, to odcinek "Zamieć' był odcinkiem specjalnym na święta, tak jak ten z Jynx, który pomagał świętemu Mikołajowi. Dlatego chyba nie specjalnie się twórcy przejęli faktem, że Charmander dawno ewoluował. Co do "pokemona z długim jęzorem", to nazywa się on Lickitung i też zauważyłam ten błąd. Po prostu wpadka przy kolejności odcinków. Nie ich pierwsza i nie ostatnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones