PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 872
oceny
7,1 10 1 19872
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

(nie działał mi Polsat w tv). Jestem za to wielkim fanem gier. Dziś mam 23 lata i zabieram się za pierwszy sezon, pora nadrobić zaległości z dzieciństwa :D

ocenił(a) serial na 10
smolki5

Ciekawe do którego odcinka dotrwasz ;)

W polskiej wersji nie ma 3 odcinków, więc będziesz je musiał znaleźć w Internecie z napisami.

Calvex

Mam wersję angielską, Jenny i Misty mają urocze głosy :)

ocenił(a) serial na 10
smolki5

Też wole angielską, bo nie mieszają mi się nazwy miast ;)

smolki5

Muszę przyznać, że świetnie się bawię, nie sądziłem że Zespół R będzie tak zabawny. Chociaż tam się przemyca wiele treści nie dla dzieci, np kiedy Brock mówi do Suzie "your Vulpix is nice" :D

smolki5

skąd masz wersję angielską z napisami? Też zaczynam nadrabiać zaległości z dzieciństwa, ale oglądam po polsku, choć czuję, że po ang byłoby lepiej;)

banan20

Z torrentów, można znaleźć tam również odcinki niewyemitowane poza Japonią, np ten epileptyczny. Jeśli chodzi o piosenkę z intra, wolę wersję polską, bo Janusz Radek jest niezastąpiony :)

smolki5

znalazłam, ale nie mogę znaleźć choćby 18-tego, ani w torrentach ani w polskiej wersji.. :(

banan20

priv
edit: nie będzie priva, bo filmweb ma jakieś głupie ograniczenia, nie mogę wysyłać wiadomości :P

ocenił(a) serial na 7
smolki5

Ja też postanowiłem nadrobić zaległości z dzieciństwa, choć wtedy widziałem jakieś 70% Kanto i 10% Johto. W każdym razie jestem aktualnie przy sezonie 9 - Battle Frontier i dubbing jest koszmarny. Do 6 sezonu był polski i było ok, kolejne 2 sezony oglądałem z angielskim i też było spoko, natomiast teraz jest tragedia. Chyba tylko Jessie ma ten sam głos, i niektóre pokemony bo nawet corphisha popsuli. Zobaczymy jak wypadnie powrót polskiego dubbingu od DP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones