PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 872
oceny
7,1 10 1 19872
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

Witam kiedyś tak jak wiele osób w moim wieku ogladałem Pokemony i jakis czas temu natknąłem się na pewien utwór sklejony z urywek tego serialu i mam pytanie. Być może jest tu jakiś fan pokemon, który mi pomoże ustalić odcniek http://www.youtube.com/watch?v=kdHE6p34ad0 chodzi mi o ten moment 50-52 sekunda, gdy Ash płacze... ktoś wie jak nazywa się odcinek z którego pochodzi wspomniany przeze mnie urywek?

kingjames7

W dzieciństwie się oglądało xD. Co do meritum to filmiku nie oglądnąłem, ale istnieją 2 odcinki 1 sezonu nie wyświetlone w polsce. Jednego polsat nie wyświetlił przez jego tematykę. Drugiego nie wyświetlono w ogóle poza Japonią ze znanych fanom powodów. Ten drugi jest ogólnie niedostępny i uznany za zaginiony.

Zresztą o tym drugim jest w ciekawostkach na FW (3 ciekawostka):

http://www.filmweb.pl/serial/Pok%C3%A9mon-1997-219079/trivia

Ten drugi to odcinek 18 lub 19. Nie jestem pewien.

użytkownik usunięty
neo_angin

Bo Amerykanie są przewrażliwieni akurat nie na tym punkcie, co powinni. *UWAGA SPOILER*:
18 - "Beauty and the Beach" (James, jak często, przebiera się za kobietę, ale tym razem jest w bikini i ma sztuczny biust)
35 - "The Legend of Miniryuu" (występuje kowboj wymachujący pistoletem - chyba dopatrzyli się aluzji do tego jak są postrzegani, poza tym Meowth zakłada hitlerowskie wąsiki)
38 - "Electric Soldier Porigon" (jaskrawe światła nieodparcie przywodzące na myśl stary film "Tron", u japońskich dzieci z padaczką prowokowały wystąpienie ataków, więc Jankesi woleli dmuchać na zimne)
KONIEC SPOILERA

ocenił(a) serial na 6

Ale to na pewno żaden z tych odcinków.

ocenił(a) serial na 9
kingjames7

właśnie oglądam pokemon, jak natrafię na ten odcinek to dam ci znać

ocenił(a) serial na 9
kingjames7

Jest to fragment z filmu Pokemon, tego z Mew 2 i Mew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones