PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 849
ocen
7,1 10 1 19849
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

Serial świetny, ale...

ocenił(a) serial na 6

... przez 2 pierwsze sezony. Przy obu czekałem z niecierpliwością na nowy odcinek. Od 3 serii zaczęło się wszystko kręcić. Pokemony były wymyślane dosyć dziwne i sam serial tracił urok. Daję serialowi 6 za te 2 pierwsze sezony.

ocenił(a) serial na 5
beziko

Cóż serial nie zasługuje na świetną ocenę , ale na pewno moje pokolenie ma do niej sentyment.

użytkownik usunięty
beziko

Mam dokładnie te same odczucia. Pierwszy sezon był zdecydowanie najlepszy, drugi również wysokiej klasy, ale od czasu Johto wyraźnie poziom spadł, chyba scenarzysta się zmienił. Spłycenie dotyczy zwłaszcza scen z Zespołem R. A może to tylko moje wrażenie?

beziko

Zgadzam sie ale tak nie do konca dwa pierwsze sezony super to fakt :) 3 i 4 troche nuda. ale sezon Master Quest jest najlepszym seonem w calej serii.praktycznie zero zamulaczy caly czas akcja duzo legend jest wszystko !! no prawie wszystko bo te nowe poki poza pewnymi wyjatkami jakos mi nie przypadly do gustu najlepsze sa te z 1 generacji :)

ocenił(a) serial na 6
marjan99

Może i ciekawy jest Master Quest, ale dubbing jest żenujący. Nowe głosy mamy Asha, siostry Joy, oficer Jenny, profesora Oaka oraz Tracy'ego, czy Richiego są fatalnie dobrane.

ocenił(a) serial na 10
beziko

Dokładnie.Trzecia seria była nudna i momentami bardzo smutna (płacząca Marill, rozstanie Asha i Charizarda, ucieczka Chikority) Dopiero od odcinka,, Pogonić robala" było lepiej czyli tak naprawdę na sam koniec.
Czwarta była na pewno lepsza,a piąta rzeczywiście najlepsza.Potem odeszła Misty, zresztą tych serii (7,8,9) nigdy nie wyemitowano w Polsce.I faktycznie na siłę były następne serie robione:-(

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Chodziło mi o to że brak Misty był na pewno najsmutniejszy:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones