PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 872
oceny
7,1 10 1 19872
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

W czasach największej popularności, Pokemony były w Polsce na każdym kroku. Sam miałem tego pełno, oczywiście tazosy, komiksy, jakieś magazyny, książki Tracey West, filmy na kasetach, nawet pokemonową wersję Monopoly. Kupa wspomnień.

Pamiętam, że posiadałem też pewną książkę, zapewne wydaną przez Egmont, która była swego rodzaju encyklopedią Pokemonów. Była dość gruba, każdy Pokemon z pierwszej generacji miał w niej poświęconą jedną stronę ze swoim opisem. Kojarzy ktoś coś takiego? Próbowałem szukać tego w internecie, ale nic nie znalazłem. Jeśli ktoś wie, jak się to nazywało i czy może można to jeszcze gdzieś znaleźć, to proszę o informację, bo bardzo chętnie znów bym na to spojrzał.

ocenił(a) serial na 10
eguaroc1

Myślę, że może chodzić Ci o to: http://ecsmedia.pl/c/wielka-ksiega-pokemon-b-iext6154322.jpg . Niestety nie wiem czy jest jeszcze dostępna w sklepach (raczej w to wątpię), ale zawsze możesz poszukać na allegro lub innych tego typu stronach. Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy posiadają tę książkę i jest to naprawdę świetna sprawa :) Szkoda tylko, że przez te wszystkie lata gdzieś zapodział się plakat...

maslanan

Dziękówa, to to! Szukałem tego trochę, ale że nie pamiętałem ani tytułu ani autora, wiele nie znalazłem. Trzeba będzie się zaopatrzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones