PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 849
ocen
7,1 10 1 19849
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

co właściwie było w tym złotym pokebolu, którego nie umieli otworzyc i jak go otworzyli?

ocenił(a) serial na 10
Jakebloom

czyli w "GS"-gisballu? niestety sam sie tego po dziś dzień nie dowiedziałem choc wydawało mi sie ze dość wnikliwie oglądałem ten serial :(

ocenił(a) serial na 9
Jakebloom

W tym GS-ballu siedzi Celebi. Tajemnica zostaje wyjaśniona w filmie pełnometrażowym Celebi:Głos lasu. Niestety w zwykłych odcinkach tego nie wyjaśnili.

ocenił(a) serial na 10
Jakebloom

Z tego co mi wiadomo w anime nie wyjaśniono wątku GS Ball'a. Próbował Oak, próbowała prof.Ivy, nikt nie wiedział do czego on służy. W końcu miał trafić do Kurt'a z Azalea Town w Johto, który jako znawca Pokeball'i miał go zbadać. Prawdopodobnie dalej jest u niego, a wątek GS Balla został porzucony. Być może zostanie podjęty na nowo, w końcu niedawno wyszły remake'i Golda i Silvera, to chyba właściwy moment. Ale nie sądzę żeby tak się stało.

Nezumi

Jak już jesteśmy przy tym sezonie, to o co chodziło z Brockiem i tą doktor Ivy? Chyba nie zrozumiałam jako dziecko, pamiętam, że zawsze mnie to nurtowało...

ocenił(a) serial na 8
em2345

nie jestem pewny czy w ogóle zostało to wyjaśnione. pewnie najzwyczajniej w świecie poszło o sprawy damsko-męskie, ale raczej nie te głębsze, że tak to ujmę...w końcu to tylko anime skierowane do dzieci ;) ale fajnie było mieć zagwozdkę, podobnie jak z tym GSBallem.

ocenił(a) serial na 8
em2345

Czyli zrozumiałaś tyle co Ash w tamtym odcinku, on też o to pytał Misty. :D Brock po prostu się w profesor Ivy zadurzył, a ona nie odwzajemniła jego uczuć. W GS-ballu siedział Celebi, ale w serialu o tym nie było niestety mowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones