PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219079}

Pokémon

Poketto monsutâ
7,1 19 866
ocen
7,1 10 1 19866
5,7 3
oceny krytyków
Pokémon
powrót do forum serialu Pokémon

Byłem w gimnazjum gdy zaczęło lecieć to na Polsacie. W moim środowisku 14 latków był to wielki szał i dość szybko wszyscy wpadliśmy w pokemanię (żetony, karty itp). Niestety! Jak większość tego typu produkcji ten serial został zepsuty. Pierwotnie było 160 pokemonów, spójna historia i ciekawi bohaterowie. Porównać to można trochę do Tsubasy gdzie obserwujemy bohatera od zera do sukcesu, przy czym nie zawsze sukces oznaczał najwyższe trofea. Później jednak pododawano kolejne pokemony i zagmatwano wszystko do tego stopnia, że ciężko się było połapać... Szkoda :(

ocenił(a) serial na 10
pafffcio86

W pełni się zgadzam.

użytkownik usunięty
Arexel

Już pierwszy odcinek najnowszej serii mnie zraził. Ale gry są dobre, chociaż może te mega ewolucje nie są moim zdaniem najlepszym pomysłem. Ale jeszcze nie grałem, więc nie mnie oceniać.

pafffcio86

Co prawda z Pokemonów już wyrosłem, ale bezwzględnie najlepsze anime było za czasów IV generacji. Najciekawsza fabuła i chyba najdojrzalsza;-) Do pierwszej mam sentyment, ale to co pokazywane było w Sinnoh było naprawdę interesujące (a oglądałem to nie będąc już w gimnazjum;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones