PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030306}
6,6 1 671
ocen
6,6 10 1 1671
Polowanie na ćmy
powrót do forum serialu Polowanie na ćmy

Kiedyś nie mogłam oglądać tylko Netflixa, dołączyło Hbo, TVN a teraz TVP. To oznacza już mój upadek i brak treści do zobaczenia. Zostały mi tylko książki i stare filmy/ seriale. Zbyt brutalny, za dużo scen erotycznych. Okropieństwo. W przypadku osoby, która została zgwalcona w przeszłości, taki serial wzmaga traumę. Szansa na to, ze po gwałcie główna bohaterka byłaby w stanie uprawiać satysfakcjonujący seks wynosi mniej niż 10%. Trauma, pochwica, wykształcenie blokady i odruchu napięcia mięśni to pewniki. Tyle faktów. Serial to bujda.

ocenił(a) serial na 6
KateAusten24

Za dużo scen erotycznych? Gdzie Ty to widziałaś? Jak na fakt, że akcja w dużej mierze toczy się w przybytku uciech, to scen seksu jest tyle, co kot napłakał. Właściwie przez 7 odcinków widzimy tylko jedną scenę łóżkową, gdzie Sonia trochę się rozbiera (w sensie widać kawałek piersi, po ciemku).

ocenił(a) serial na 5
KateAusten24

Rozumiem cię, ale powinnaś iść na terapię... serio!

KateAusten24

Rzeczywiście dziwne z tymi gwałtami i przymusowymi scenami seksu, bo scenariusz napisały dwie kobiety - jedna z nich ma nazwisko jak producentka wykonawcza tego produktu serialowego na zlecenie TVP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones